Hrana touhy

Hrana touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154645/hrana-hrana-touhy-154645.jpg 4 351 56

Hrana série

Zkušený sexuální dominant Dante di Matteo poznal Karu Crawfordovou ještě na střední škole. Nikdy by ho však nenapadlo, že když se po dvanácti letech znovu střetnou, její nejtemnější fantazie budou stejné jako ty jeho. I Kara je překvapená – nečeká, že by našla muže, který ji dokáže sexuálně uspokojit, jenomže potom prožije jednu z nejneuvěřitelnějších nocí svého života. Prudká vášeň Danteho a Karu ještě více sbližuje, hrozí však, že hluboko zakořeněný strach v nich obou je od sebe znovu oddělí – pokud se jim nepodaří přijmout bolest s rozkoší.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Desire's Edge , 2011

skubby
06.04.2024 5 z 5

Moc hezká kniha opravdu plná sexu a orgasmů.

Mikiem
04.03.2024 5 z 5

Pro mě tam bylo až moc erotiky,ale to tak asi má být,ale jinak se četla docela dobře, dávám plus

monika0181
17.01.2024 3 z 5

Olympiáda v počtu orgasmů? To mě tak napadá k této knize.
Chápu, že v erotické knize je to spíš o sexu než o ději, ale tady Kar musela být "odřená" až ke kolenům.
Bohužel na mě neudělal dojem ani popis sexuálních scén. Téměř pořád totéž, tatáž slova, jen změna lokace. Chvíli to baví, ale číst to stále dokola není extra zábava.
Nejvíc asi oceňuji kapitoly 15 a 16, kde je sebezpytace postav, jejich myšlenek, chování, životního postoje.
S ohledem na první knihu, tento díl nebyl žádný posun. Což mě mrzí.
Jdu na třetí díl, snad nebude úplným zklamáním.

uzivatel83509
07.08.2023 5 z 5

Příjemná erotická oddechovka na večer :-)
Je pravda, že tam bylo víc sexu, než "děje" jako takového, ale mě se to moc líbilo - četla jsem pár měsíců od přečtení prvního dílu, takže jsem už věděla, do čeho jdu - za mě super :-)

Jita160
26.12.2022 3 z 5

...asi pro mě chyba,že jsem četla druhý díl tak brzy po tom prvním.
Přišel mě docela podobný snad jen postavy se změní, dva spolužáci ,kteří se po dlouhých letech potkají.
Prožijí spolu vášnivou noc a zjistí že oba je láká a vzrušuje to samé...rozkoš a bolest.

Ewe291
24.09.2022 odpad!

To bolo pre mna UTRPENIE, citala som to 3 dni!!!! Aj to som sa musela nutit, bolo to horsie ako prva cast, ta aspon mala aky-taky zmysel, aj troska lepsie dialogy, ale TU... to bolo strasne! Kde zacat ani neviem ale oboch by som poslala na terapiu. Divne, nudne a nezmyselne dialogy. A ona ze bola pravnicka?! Preboha ved bola tupa jak poleno a jej myslienkove pochody horsie ako nejakej pubertacky. On tiez nevedel co a ako a reci ako v zakladnej skole mozno horsie
Prosto za mna jedno velke NIE a davam si pauzu od autorky netusim kedy a ci vobec si precitam poslednu cast pretoze tato mi vsetko poriadne zhnusila

LilluLong
13.08.2021 5 z 5

U mna je to repete, chcela som si precitat po mnoho harlequinkach nieco co mi zostalo v mysli zaujímavé a som trochu sklamaná ale aj spokojná, žiadna extrémna erotika ako som si pamätala ale dokázala ma uputat takze davam 5*

Zuzana207
14.06.2021 3 z 5

V druhej časti tejto série sa autorke podarilo popri sexuálnych scénach aj rozvinúť dej. Príbeh zaujal postavami, ich minulosťou a dialógmi. Zato sexuálne scény sa mi zdali na jedno kopyto, stále podľa toho istého scenára. V druhej polovici knihy ma unavovali tie myšlienky typu "Bože, čo sa to so mnou deje???... Ja ju/ho predsa nemôžem milovať?!
Celkovo sa táto časť čítala lepšie ako prvá, ale na plný počet hviezdičiek to určite nie je.

Ludmila02
11.12.2020 5 z 5

Velmi podobné jako první díl, kdybych oba díly četla hned po sobě, asi bych se u druhého už velmi nudila. Ale čtivost to má, kdo má chuť na erotiku, do toho.

Myška43
28.03.2020 2 z 5

Tento díl mi víc sedl, než předchozí. Prostě jednoduchá erotická oddychovka.

pegasek
29.01.2020 3 z 5

Prumerny eroticky roman,ktery na me nejak extra nezapusobil,knihu budu posilat dal

havrmoni
29.12.2018 3 z 5

O trošku se mi četl lépe než předchozí díl, díky nějaké té spontálnosti. Prostě to, že oba jsou na stejné vlně vyplynulo při prvním sexu. Jinak, tak nějak stejné, jen s jinými lidmi. Erotická oddychovka, nic jiného bych v tom nehledala, no konec konců, proto to čtu.

milena8281
24.03.2018 3 z 5

Příběh jako přes kopírák z prvního dílu. Ale přečteno, četlo se celkem dobře, nenudilo.

Szekynka
06.03.2018 3 z 5

Příběh na mě nezapůsobil moc reálně. Dějové linie a zvraty jsou stejné jako u prvního dílu. Každopádně kdo od knihy nic zvláštního neočekává a je připraven na takové to klasické podání příběhů tohoto typu, docela si u knihy i odpočine.

Evka3814
05.02.2018 2 z 5

Stejné jako u prvního dílu,nuda. Neustále to samé dokola,miluje mě- nemiluje mě,rádoby BDSM sexu a děj pořádně žádný. No 3 díl už nedám. Rozhodně jsou lepší knihy;)

1259
31.10.2017 5 z 5

I když se to všechno dokola opakuje, tak je to pořád hezký odreagování od všeho.

Nita17
10.06.2017 4 z 5

V tomto díle pro mě byly lákavější postavy, což je asi tak všechno. Opakující se linie příběhu, i když procitnutí k lásce tady bylo nějak zženštilejší :D :D :D A oceňuji, že v těchto sériích se nijaký děj neroztahuje na x-dílů.

Jemimah
11.06.2016 2 z 5

Nebyla jsem nijak unešená a spoustu částí jsem jen prolítla pohledem. Zdálo se mi, že se tam příliš všechno opakuje a nebavím mě, jak na konci těchto knih si všichni všechno vysvětlí, zní mi to strašně sladce, falešně a stírá se rozdíl mezi mužem a ženou.

Laf
14.05.2016 3 z 5

První díl mi přišel lepší. Navíc tady jsem měla pocit, že to psal snad někdo jiný a většinu knihy zabíraly jen erotické scény a nic moc jiného se neřešilo, až teprve na konci. Jsem zvědavá na další díl, snad bude o něco lepší než tento.

moore.allonsy
12.05.2016 5 z 5

Musím přiznat, že první díl jsem nečetla, ale sáhla jsem rovnou po druhém. Čekalo mě příjemné překvapení. Říkala jsem si, že to možná bude jenom další pokus o erotickou literaturu, ale tentokrát to autorce vyšlo. Rozhodně ví, o čem píše. Prvních pár stránek mi přišlo jako klišé - dva spolužáci se setkají na kolaudaci nového bytu, samozřejmě oba dva bez partnerů, jaká to náhoda. Nicméně náhody se stávají a vzápětí můj dojem byl ale o hodně vylepšen, kniha není nijak složitá na přemýšlení a jde rovnou k věci. Na nic si nehraje. Oceňuji nálož obscénních scén, kde svou roli hraje také zvrhlost, nechybí tady ale ani smysl pro cit, takže co víc si přát. A troufám si tvrdit, že kdyby se namísto 50 odstínů šedi natočilo do filmu tohle, mělo by to mnohem (!) větší úspěch, protože kniha 50 odstínů šedi (a další dva díly oné autorky) se může této knize po obsahové stránce sexu jen těžko rovnat.

sex BDSM Padesát odstínů

Eve Berlin