Hrana touhy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zkušený sexuální dominant Dante di Matteo poznal Karu Crawfordovou ještě na střední škole. Nikdy by ho však nenapadlo, že když se po dvanácti letech znovu střetnou, její nejtemnější fantazie budou stejné jako ty jeho. I Kara je překvapená – nečeká, že by našla muže, který ji dokáže sexuálně uspokojit, jenomže potom prožije jednu z nejneuvěřitelnějších nocí svého života. Prudká vášeň Danteho a Karu ještě více sbližuje, hrozí však, že hluboko zakořeněný strach v nich obou je od sebe znovu oddělí – pokud se jim nepodaří přijmout bolest s rozkoší....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154645/hrana-hrana-touhy-154645.jpg 3.5320
Série:

Hrana 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Desire's Edge, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (50)

Kniha Hrana touhy

LilluLong
13. srpna

U mna je to repete, chcela som si precitat po mnoho harlequinkach nieco co mi zostalo v mysli zaujímavé a som trochu sklamaná ale aj spokojná, žiadna extrémna erotika ako som si pamätala ale dokázala ma uputat takze davam 5*

Zuzana207
14. června

V druhej časti tejto série sa autorke podarilo popri sexuálnych scénach aj rozvinúť dej. Príbeh zaujal postavami, ich minulosťou a dialógmi. Zato sexuálne scény sa mi zdali na jedno kopyto, stále podľa toho istého scenára. V druhej polovici knihy ma unavovali tie myšlienky typu "Bože, čo sa to so mnou deje???... Ja ju/ho predsa nemôžem milovať?!
Celkovo sa táto časť čítala lepšie ako prvá, ale na plný počet hviezdičiek to určite nie je.


Ludmila02
11.12.2020

Velmi podobné jako první díl, kdybych oba díly četla hned po sobě, asi bych se u druhého už velmi nudila. Ale čtivost to má, kdo má chuť na erotiku, do toho.

Myška43
28.03.2020

Tento díl mi víc sedl, než předchozí. Prostě jednoduchá erotická oddychovka.

pegasek
29.01.2020

Prumerny eroticky roman,ktery na me nejak extra nezapusobil,knihu budu posilat dal

havrmoni
29.12.2018

O trošku se mi četl lépe než předchozí díl, díky nějaké té spontálnosti. Prostě to, že oba jsou na stejné vlně vyplynulo při prvním sexu. Jinak, tak nějak stejné, jen s jinými lidmi. Erotická oddychovka, nic jiného bych v tom nehledala, no konec konců, proto to čtu.

milena8281
24.03.2018

Příběh jako přes kopírák z prvního dílu. Ale přečteno, četlo se celkem dobře, nenudilo.

Szekynka
06.03.2018

Příběh na mě nezapůsobil moc reálně. Dějové linie a zvraty jsou stejné jako u prvního dílu. Každopádně kdo od knihy nic zvláštního neočekává a je připraven na takové to klasické podání příběhů tohoto typu, docela si u knihy i odpočine.

1