Takovým patří svět

Z Mary Lisy Beverlyové se stává slavná herečka, právě dostala další cenu za svou roli v seriálu Takovým patří svět. Je zábavná a okouzlující a má spousty bláznivých přátel, kteří ji navštěvují v jejím domě v Malibu. Bohužel je tu jedna ošklivá věc, která kalí její štěstí - někdo se jí pokouší zabít. A když se to toho připletou i Maryiny nejlepší přítelkyně Lou Lou a Elizabeth, je výsledek velice nečekaný....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/71_/71181/takovym-patri-svet-71181.jpg 3.532

Born to Be Wild (2006)

Vydáno:, Baronet

Kniha Takovým patří svět

moudivlacek
29.05.2018

Docela slušný detektivní příběh, který pobaví i prvky romantiky a velkou porcí nefalšovaného kamarádství, ale také i nenávisti a zrady.
Vůbec to nebylo špatné, i když od autorky jsem četla mnohem lepší.

Evaevelína
27.04.2013

pro mě je kniha slabý průměr. Vadilo mě tam číst jak hrdinka Mary Lisy natáčí seriálový díl ,, takovým patří svět "Kdyby toto bylo v knize vypuštěno, já osobně bych přidala na hvězdičkách.Po půlce knihy se začne vyvíjet vztah mezi Mary Lisy a Jackem, ale nečekejte romantiku.Jinak je kniha okořeněná zápletkou a někdy vtipnou komunikací mezi hrdiny.

mariva
26.06.2012

Autorku znám a její knihy nezklamou. Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už jsem četla jedním dechem.

Catherine Coulter

Catherine Coulter