koupit eknihy

Catherine Coulter

americká, 1942koupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy
Dědička ValcourtuPast na ovečkuPán vášněPán tvrzeKletba zelených očí

Autor

Americká spisovatelka Catherine Coulter je autorkou už více než dvou desítek románů čtenářsky úspěšných romantických a historických románů. V poslední době pak vydala rovněž několik napínavých detektivek, v nichž však opět dominuje romantický motiv. Celkový náklad jejích knížek už dá... celý životopis(zdroj: www.baronet.cz)

Komentáře (5)

Přidat komentář
Luccy78
11.02.2017

Catherine je autorkou mnoha výborných bestsellerů s historickými i současnými náměty. Se svým manželem Antonem žije v severní Kalifornii.

mariek86
09.01.2017

četla jsem jsem jenom jednu ale hned mne okouzlila doufám že si přečtu další od této autorky. :-)

Kačka99
17.04.2014

Od Catherine Coulter jsem četla několik knih a její styl psaní je mi blízký a čte se mi velmi hezky. Poslední co jsem měla vypůjčeno, byl román Přetvářka , přesně podle mého gusta. Autorku doporučuju!

Nibiru
11.06.2013

Tato autorka nepíše špatně, ale je propastný rozdíl mezi kvalitou jejích knih, pojednávajících o raném středověku a viktoriánské Anglii. U mě rozhodně vítězí ty první, tedy z dob Vikingů a středověku. Mají spád, jsou dynamické, vášnivé, syrové.
Knížky, pojednávající o romancích z 19. stol. jsou takové dějově plytké, hrdinové jsou nevýrazní, dialogy vágní. Možná je to nekvalitním překladem, nedokážu to posoudit. U mě jednoznačně vítězí romance z doby Vikingů a série Písní (snad s výjimkou Písně válečníka, ta se moc nepovedla).

WEIL
25.09.2011

Další z autorek pro nenáročné čtenáře.