Princova zajatkyně

Princova zajatkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54296/princova-zajatkyne-54296.jpg 4 35 7

Tilda nemá na vybranou, když po ní Rashad, korunní princ z Bakharu požaduje, aby se stala jeho milenkou! Uvědomuje si totiž, že pokud mu nebude po vůli, odnese to její rodina, která se u něj nešťastnou shodou okolností hrozivě zadlužila. Štěstí jejích blízkých teď závisí pouze na ní… Tilda by krásnému princi vyhověla tak ráda! Před pěti roky ho totiž milovala jako nikoho jiného na celém světě. Dozví se teď, když dobrovolně přijme roli šejkovy zajatkyně, proč ji tenkrát odvrhl?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin , Harlequin

The Desert Sheikh’s Captive Wife , 2007

LilluLong
27.04.2021 5 z 5

Sú harlequinky ktoré neviem dočítať,s touto som problem nemala, nebola prekombinovana, mne sa páčila u mna 5*

Nikusscha
27.01.2020 4 z 5

Taková oddychová romantika. Kniha se mi docela líbila a tím, že nemá moc stránek jsem ji přelouskala za víkend.

pegasek
11.01.2020 5 z 5

Hareqinky nikdy nezklamou :-), super oddechove cteni

Marsí5
22.08.2019

No..... Sice přečteno na jeden zátah, ale spíš proto, že jsem se s knížkou odmítla zdržovat víc dní :-D
Rychlá oddechovka, ale nečekejte žádný zázrak. Rashad mě rozčiloval na nejvyšší úroveň svou tvrdohlavostí... Tilda mě štvala v druhé půlce.... Jediná opravdu dobrá scéna je, když se v Bakharu princovi rozsypou plány....
Tenhle styl není můj šálek kávy, ale jako výplň mezi vážnějšími tématy se hodila ;-)

Lee7
22.08.2019 3 z 5

Jedna před spaním, není špatná ale na mě rychlý spád a závěr.. asi jsem zapomněla, že jinak to nejde xD

Paithe
25.12.2013 5 z 5

Očekávala jsem něco jiného, ale jinak se mi zdálo, že kniha je dobrá. :)) Prostě harlekýnka, co víc dodat. :D))

maryzka
17.02.2013 1 z 5

Otčím, slabošská matka trpící maniodepresí, nevlastní sourozenci, pěkná směsice zla na straně jedné a na druhé straně bohatý chlap, který si může všechno dovolit, ale neštastný z rodinného prostředí, kdy měl a neměl otce, nebot jako syn krále Bakharu byl vychovan u strýce, který sebral převratem roddiný trůn, ale bohužel zemřel bez dědiců. Bohužel Tilda potká prince v nevhodné situaci, když tančí v nejhorším klubu u tyče, ke kterému ji donutil její otčim. Sice nesouhlasí se služby lehčího rázu, ale když odmítne prince tak on je jí okouzlen jejím odmítnutím. Rashid rodině půjčí peníze, ale intrikou otčíma se Tilda a princ rozejdou, ale po 5 letech příjde průšvih- Rášhid si přichází říct o peníze, ale peníze nejsou. Takže se musí stát princou milenkou, ale vlivem očíma, který na ně poštve bulvár musí princ prohlasit Tildu nevěstou. Bohužel to vezmou i v Bakkaru a ministři připravuji svatbu i když princ není nadšen touto představou, ale manipulace i láska nakonec zvítězili

Lynne Graham
britská, 1956