Ostrov blaženosti / Únos na Korfu

Ostrov blaženosti / Únos na Korfu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112425/ostrov-blazenosti-unos-na-korfu-112425.jpg 4 28 3

Ostrov blaženosti Maddie měla ve firmě Petrakos Industries jen třídit dokumenty, ale když ji zahlédl sám majitel, řecký magnát Giannis, změnil se jí život. Giannis netuší, že se setkali již před lety; Maddie byla tehdy čtrnáctiletá dívka a on se stal jejím hrdinou. Může se z dívčího idolu stát skutečný manžel? Únos na Korfu Jediným smyslem života Angličanky Carrie byl Danny, syn zesnulé sestřenky. Určitě nepočítala s tím, že Nik, Dannyho řecký strýc, bude chtít synovce vychovávat sám! Bohatého a přitažlivého Nika značně zaskočí, že Carrie se Dannyho za žádnou cenu nechce vzdát. Ještě víc ho ale překvapí, že krásná Carrie se nechce vzdát ani jemu, ačkoli to mezi nimi jiskří víc než dost…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Petrakos Bride; The Kristallis Baby , 2007

Kudík
04.02.2024 3 z 5

Ostrov blaženosti
Zásadová a nevinná Maddie, která při prvním pokušení podlehla svému hrdinovy z puberty v podání Giannise Petrakose, který měl jiné principy chování. Naštěstí se časem trochu srovnal a určil si priority. 4*

Únos na Korfu
Carrie při jedné nehodě přišla o celou svojí rodinu (otce vyjímaje) a zůstal jí pouze půlroční Danny, syn její sestřenky. Jeho příbuzní, resp. děda se vyjádřil jasně, že o něj nemá zájem. Za pár měsíců se objeví jeho strýc Nikos Kristallis, který jí jej chce sebrat. Jak to dopadne je jasné, ale ten doslovný únos mě dostal. Nemůžu si pomoci, ale nepobírám, že tohle Carrie moc nevadilo... peníze, vzhled... to nezakryje tu Nikovu samolibost a panovačnost. 3*

LilluLong
30.04.2021 5 z 5

Únos na Korfu// Chýbal mi epilóg k tomuto krásnemu príbehu , pri konci aj slzy trosku tiekli dojatím. Ja mozem hodnotiť jedine 5*

LilluLong
29.04.2021 5 z 5

Ostrov blaženosti // krasne napísaný príbeh o ozajstných hodnotách . U mna palec hore a hodnotenie za 5*

Autoři knihy

Lynne Graham