Povídky o lásce

Povídky o lásce https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433999/bmid_povidky-o-lasce-1XH-433999.jpg 4 44 11

30 povídek, které se točí kolem vztahů a lásky. Některé jsou úsměvné, některé hořkosladké a některé i na vážné téma. Kniha je samostatně neprodejná. Vyšla 23.1.2020 společně s časopisem Glanc. 15.6.2020 vyšla podruhé s časopisem Story.

mirka0586
28.12.2023 5 z 5

Moc hezké...

Erika_Ha
01.02.2023 5 z 5

Mně se kniha líbila. Povídky na téma lásky - každá povídka jiná, originální, neotřelá....všechny ze života jako vyšité.

youngkita
23.11.2022 3 z 5

... za mě nejslabší ze všech děl mé oblíbené autorky, ale na oddech ok!

MelanieBruno
06.03.2021 5 z 5

Skvělý, skvělý, skvělý. Moc jsem se u některých povídek nasmála. V globálu mě snad žádná nenudila. Četlo se to velmi lehce, bylo to svěží. Skvěle napsané, doporučuji.

bookme58
16.06.2020 5 z 5

Malá knížka plná nemála povídek. Četla se lehce. Zprvu jsem se bála, že to bude o ničem a prvoplánové, ale vida - jak moc se dá láska vyjádřit různými způsoby a vyjádřit smysluplnými a uvěřitelnými příběhy.

amaenium
17.04.2020 4 z 5

Povídky se mi líbily. některé více, některé méně, ale tak už to u povídek bývá.
Začnu s těmi, které mě oslovily méně: u některých mi přišlo, že mají velmi podobnou strukturu, mění se jen detaily a obsahují klíčová slova jako “ten pravý”, “objevil se on”, “krásný a vysoký”, “rozhodla jsem se, že na muže kašlu” a podobně. Z těch, které mě oslovily méně byly třeba Na samotě, Popelka, Srdce a rozum ve střídavé péči a nebo Z role do role. Naproti tomu se mi ale velmi líbily povídky, kde jsou ženy silné, vědí co chtějí a hlavě se sebou nenechají zametat a nebo se jednalo o povídky, které se lišily, byly více originální a díky nim byla kniha pestřejší. Jednalo se třeba o povídky Přísná účetní, Samospoušť, Slečna drsňák, Tady dobře hrajou a nebo
Konec to mít musí. Silnější a originálnější povídky pak převyšují počet těch slabších.

Romana72
04.04.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila. Některé autorčiny slovní obraty jsou opravdu skvělé. Kniha je rádoby lehká, ale místy jsem se buď dojala nebo posmutnila. Každopádně jsem si čtení užila. Nejsou to žádno povrchní povídky (a nechápu komentář, že jsou o ničem). Je z nich cítit skutečný život a skutečné strasti/radosti/neřesti i bolesti. Pro mne povedené.

andy_nejedla
01.04.2020 1 z 5

Tak tohle bylo hodně slabý. Naprosto chápu, proč je kniha samostatně neprodejná. Povídky úplně o ničem.

Opisska
05.03.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, mám ráda příběhy jiných lidí i když jsou smyšlené :)

veroniccaK
01.03.2020 5 z 5

Knížka mne moc mile překvapila. Super čtení. Škoda jen, že se nedá běžně koupit, ale i tak jsem ráda, že se ke mně dostala. Každá povídka tak trochu jiná, přitom se každá opravdu točí okolo lásky, jenže autorka to pojala opravdu originálně resp. reálně a není to rozhodně žádná béčková literatura ani červená knihovna. Opravdu skvělé!

pegasek
18.02.2020 5 z 5

Kniha se mi libila. Je taková lehká na čtení. V mnoha příbězích jsem našla, u některých se smála a u některých smutnila.tato kniha je jiná v tom, že dává smysl svým neobyčejným zpusobem

Část díla

2019  80%Princezna Psycho
2017  97%Deník raka
2022  89%Vlčice
2020  85%Povídky o lásce

Kniha Povídky o lásce je v