pegasek pegasek komentáře u knih

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Kniha byla naprosto úžasná, tak nějak mě natolik dostala, že mi došla slova

27.08.2019 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Druhy dil oproti prvnimu naprosto super,kniha predcila moje ocekvani

26.08.2019 4 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Příběh byl fajn ale zdlouhavý, kniha mě opravdu začala bavit od díkůvzdání, pouštím se do dalšího dílu od kterého očekávám víc, tak snad nezklame

25.08.2019 3 z 5

Kdo se dívá,když spíš Kdo se dívá,když spíš Mary Higgins Clark

Je to druha kniha ,kterou jsem od teto spisovatelky precetla a musim priznat ,ze jsem ji cim dal vic uchvacena.Pribeh je takovy lehci,moc pekne se cte,je to takova pekna oddychovka ,ale rozhodne stoji za precteni

23.08.2019 5 z 5

Spi,děťátko, spi Spi,děťátko, spi Mary Higgins Clark

Knihy jsem se obavala,ze zacatku na me pusobila prilis jednoduse,ale to jen na zacatku.Nenazyvala bych ji detektivkou,ale prijemnym oddychovym pribehem

21.08.2019 4 z 5

Istanbul - Křižovatka cest Istanbul - Křižovatka cest Joseph Kanon

Kniha mi prijde jako slaby podprumer,cekala jsem od ni vic.Pribeh nebyl spatny,ale byl zbytecne zdlouhavy

20.08.2019 1 z 5

Rytíř zelené růže: Záviš z Falkenštejna Rytíř zelené růže: Záviš z Falkenštejna Zuzana Koubková

Zajimavy historicky příběh plný zápletek a zajímavých zvratu

18.08.2019 4 z 5

Brazilské noci Brazilské noci Vanessa Barbara

Je to takove oddechove cteni,ale kniha na me pusobila bolestne

05.08.2019 3 z 5

Génius moci Arnošt Dědyš aneb Milovaný diktátor Génius moci Arnošt Dědyš aneb Milovaný diktátor Ladislav Lacina

V knize poznavame ruzne postavy nasi politicke sceny.Svym pribehem vede k zamysleni nad otazkou:,,Co vsechno se muze stat,kdyz nektere veci zustanou tak jak jsou?,,

05.08.2019 3 z 5

Polibek na rozloučenou Polibek na rozloučenou Deborah Crombie

Tuto knihu jsem si koupila ciste nahodne,protoze detektivky normalne nectu.kniha me strhla nejen hlavnim pribehem,ale i dejem obou detektivu.tesim se na to az si koupim dalsi knihy od teto spisovatelky

04.08.2019 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

naprosto skvela kniha,od zacatku me pohltila,musim dokoupit dalsi dily :-)

04.08.2019 5 z 5

Pařížanka Pařížanka Sophie Bardot

Podle toho co jsem zde cetla za komentare,tak nekteri vzali tuhle knihu prilis vazne.me to prijde jako pribeh spleteny z mnoha jinych pribehu dohromady.Ano cetla jsem i lepsi knihy s touto tematikou.tato kniha me vytahla z kazdodeniho stereotipu-fajn cteni

04.08.2019 3 z 5

Parádní jízda Parádní jízda Joseph O'Connor

Tahle kniha mi prisla hodne jina od ostatnich knih i prestoze mi chvilkama prisla nudna tak me nakonec dej strhl svou ruznorodosti svych postav

04.08.2019 3 z 5

Statečná srdce Statečná srdce Ariana Franklin (p)

Naprosto uzasna kniha-jen zaver byl trochu smutny

23.06.2019 5 z 5

Krásné zítřky Krásné zítřky Katherine Boo

Tuto knihu doporucuji precist kazdemu,protoze to co my povazujeme za samozrejmost sveho každodenního zivota-to jinde nemaji.

23.06.2019 5 z 5

Schroder Schroder Amity Gaige

Kniha mi prijde prumerna,pribeh je o rozpadu manzelstvi a naslednem neplanovanem unosu vlastni dcery,od knihy jsem ocekvala vic-zaver pribehu mi prisel neukonceny

03.06.2019 2 z 5

Servírka Servírka James M. Cain

Kniha me naprosto nadchla od prniho pismenka,precetla jsem ji behem jednoho dne,dej byl zajimavy , napinavy a nepredvidatelny,Velice dobre cteni

02.06.2019 5 z 5

Vnučka pana Linha Vnučka pana Linha Philippe Claudel

Knihu jsem přečetla během jednoho dne, příběh je jednoduchý, ale zajímavý. Jedinne co mi v tom chybi je závěr.

12.05.2019 2 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

u teto knihy me napadlo prislovi:,,kdo chce psa bíti-hul si vzdycky najde,,je to pribeh otom jak lidska hloupost a strach vitezi nad zdravym rozumem.kniha byla velice zajimava,stalo za to ji cist,ale nepatri ke kniham ke kterym bych se chtela jeste nekdy vracet

11.05.2019 4 z 5

Něco modrého Něco modrého Emily Giffin

jednicku jsem sice necetla,ale dvojka je super.kniha se mi od zacatku libila.bylo radost ji cist.byli tam necekane zvraty,ktere delaji tuto knihu delaji velmi zajimavou

11.05.2019 4 z 5