Polibek na rozloučenou

Polibek na rozloučenou https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66280/bmid_polibek-na-rozloucenou-Ohq-66280.jpg 4 44 8

Kincaid - Jamesová série

V londýnském parku je nalezeno tělo krásné rudovlasé ženy, Annabelle Hammondová byla schopná a průbojná ředitelka místní rodinné firmy dovážející čaj. Svůdná, svéhlavá a ctižádostivá žena inspirovala v lidech ty nejsilnější city - vášeň, žárlivost, zlobu, dokonce i posedlost.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Kissed a sad goodbye , 1999

Aghatte
29.08.2021 3 z 5

Moje první setkání s autorkou - a to jich tu mám ještě 14.
Na začátku na mě bylo příliš postav, chvilku mi trvalo, než jsem pochopila kdo je kdo, a kdo, kde, kdy a s kým, a že Duncan a Kincaid je jedna osoba...:-))
Čtu to týden, nemůžu se tím nějak prokousat, ale odložit to nedočtené, to také nejde.
Líbí se mi ta linie z válečného Londýna, ale i současnost je zamotaná, jen jsem asi díky skoro 90% čekala větší grády... Musím to vzít od prvního dílu (nevěděla jsem, který to je), a třeba to půjde... A když ne, v knihobudce budou vánoce... :-) 15 detektivek najednou.

Marla
26.11.2019 5 z 5

Z celé knížky na mě při čtení vanul takový smutek, že jsem se občas skoro otřásla. Asi to bylo jednou dějovou linii z války...Autorka píše velice poutavě, určitě si zase seženu další příběh dvojice detektivů.

pegasek
04.08.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila ciste nahodne,protoze detektivky normalne nectu.kniha me strhla nejen hlavnim pribehem,ale i dejem obou detektivu.tesim se na to az si koupim dalsi knihy od teto spisovatelky

helcab
08.11.2018 5 z 5

Příběh mě opět nezklamal, napínavý až do konce. I osobní příběh vyšetřovatelů se trošičku posunul. Doporučuji ...

jasmína
22.06.2013 3 z 5

Tato detektivka se mi nelíbila tolik jako Případ nevěrné manželky a to jsem se na ni tak těšila. Ztrácela jsem se v postavách, nestrhlo mě to.. Tak snad další , na kterou se chystám, bude zase lepší :)

Selinute
27.04.2013 5 z 5

Vynikající - jako všechny od Deborah.

Katuska001
23.12.2012 5 z 5

Pěkná detektivka vedená ve dvou časových liniích, v současnosti a za II. světové války, hezky zamotaná láskami a nenávistí.

bovinka
25.02.2011 4 z 5

Ze začátku jsem si říkala... nic moc, ale později mě detektivka s dvěma časovými liniemi zaujala.

Kniha Polibek na rozloučenou je v