Případ nevěrné manželky

Případ nevěrné manželky

Detektivka, v níž Gemma Jamesová a Duncan Kincaid řeší nejen vraždu... Inspektorka Gemma Jamesová dostala za úkol vypátrat vraha Dawn Arrowoodové – mladé, bohaté, vdané ženy. Podobná vražda se v Londýně stala už před několika měsíci. Tenkrát ji vyšetřoval Gemmin kolega a přítel Duncan Kincaid. Co – kromě způsobu provedení – obě vraždy spojuje? Měly spolu zavražděné ženy něco společného? Zdá se, že jediným pojítkem byl jejich zájem o starožitnosti... A kudy se bude vyšetřování ubírat, když hlavní podezřelý taky zemře násilnou smrtí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/5887/pripad-neverne-manzelky-5887.jpg 4.530

Kincaid - Jamesová (8.)

And Justice There Is None (2002)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

malen

To mě bavilo, docela prima detektivka. Nemělo to sice takový spád, jako současné severské krimi, ale početla jsem si.

Katuska001
16.05.2013

Další skvělý detektivní příběh o Duncanovi a Gemmě, odehrávající se ve dvou časových rovinách a napnutý do poslední chvíle.

jasmína
14.05.2013

Moje první kniha od této spisovatelky a musím uznat, že píše výborně. Líbily se mi i úvodní článečky o obyvatelích a životě v Portobellu Road.

Detektivka jak má být, napínavá do konce, možná sice na někoho už natahovaný závěr, ale pro mě má tato autorka dar, že se její knihy čtou schválně pomaleji, aby tak zajímavě psaný příběh rychle neskončil.

Těším se, až si přečtu další knihu od D. Crombie !!

Selinute
10.12.2012

Výborná detektivka od mé oblíbené spisovatelky.

Deborah Crombie

Deborah Crombie