Deborah Crombie

americká, 1952, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Až za hrobVšechno bude dobréZvuk rozbitého sklaNutné jako krevPolibek na rozloučenou

Komentáře (8)

Deborah Crombie

Přidat komentář
HaHa11
24. ledna

Čeští čtenáři se asi musí smířit s tím, že další knihy se už do češtiny překládat nebudou. Autorce vyšly další dva tituly (Přebývat v temnotách a Zahrada nářků).

idenka
19.09.2017

Taky mne medí, že nevydávají další knihy, co napsala. Co nejvíc mne vytáčelo na vydavatelství? Že její knihy nevydávali postupně, ale nýbrž na přeskáčku. To se pak člověk najednou divil, že nesouhlasí text s předešlou knihou :-/.
A co bylo ještě pro mne nepochopitelné? Že jednu - Teraz možeš plakať - vydali na Slovensku; rok mi trvalo, než jsem jí náhodou sehnala.
Takže můžeme jen doufat, že některé vydavatelství se pochlapí a bude pokračovat dál.

zazvorka
22.05.2017

Info pro HaHa11 - už před rokem jsem psala do nakladatelství, protože jsem se nemohla dočkat další knížky. Napsali mi, že už ji nebudou vydávat a že mám doufat, že ji třeba u nás začne vydávat někdo jiný. Je mi to líto, ale asi teď víc frčí severská krimi. A nakladatelství se pochopitelně chová komerčně...

HaHa11
20.03.2017

I mě by zajímalo, kdy bude mít český čtenář k dispozici další autorčiny knížky? Kde je problém?!

babicka_amalka
28.01.2017

už jí vyšly další dvě knížky - bohužel marně čekám na překlad ;-((
Deboarh Crombie mě nikdy nezklame svými civilními a uvěřitelnými zápletkami, sympatickými hrdiny a místy, kde se její příběhy odehrávají; kromě samotných příběhů mám v jejích knihách ráda plánky míst - cestuju pak "prstem po mapě" i ve svých vzpomínkách, protože většinu míst se mi podařilo vidět na vlastní oči; o to víc mi čtení dělá potěšení;

pepa4081
21.01.2016

Na rozdíl od mnoha dnešních detektivek, kde jde spíš o popis násilí, píše tato paní krásné a napínavé knihy bez zbytečné brutality. Opravdové detektivky. Těším se na každou její další knihu.

Selinute
05.09.2014

Moje oblíbená spisovatelka http://deborahcrombie.com/

Acionna
08.03.2013

Klidné a pohodové detektivky, spojené s dvěma hlavními hrdiny.