Podíl na smrti

Poklidnou dovolenou Duncana Kincaida naruší vraždy v hotelu, kde je ubytován. Duncan tráví dovolenou v Yorkshiru v hotelu Followdale House. Průvodcem je mu Sebastian, zástupce manažerky, který je po seznamovacím večírku nalezen mrtev. Policie se domnívá, že to byla sebevražda. Protože se to Duncanovi jeví jako nepravděpodobné, začne pátrat sám....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/5884/podil-na-smrti-5884.jpg 3.959

Kincaid - Jamesová (1.)

A Share in Death (1993)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

harena
19.11.2017

Příjemné dovolenkové čtení, detektivní příběh bez potoků krve a vypadá to, že by nás tato sympatická dvojici vyšetřovatelů mohla provázet všemi 15-ti díly této série. A protože vidím tady podle hodnocení čtenářů DK, že další díly jsou lepší a lepší, tak se moc těším na druhý díl. A opravdu mi to také trochu připomíná slabší příběhy A. Christie.

vlkcz
13.07.2017

Lehké dovolenkové čtení. Pomalu plynoucí příběh s překvapivým závěrem.
Ale hlouběji to na člověka nezapůsobí.

jasmína
06.07.2017

Začínám číst celou sérii, druhý díl už přehlednější v postavách, určitě doporučuju, kdo má rád detektivky s příběhem.s bez zbytečné brutality.

woodward
19.08.2015

Gemma a Duncan jsou docela dobrá pátrací dvojice a případy, které spolu vyšetřují, mají atmosféru. Debora Crombie napsala kvalitní sérii detektivek. Doufejme, že ještě neskončila.

zoja
03.11.2013

Příběh byl pěkný, také mi trochu občas připomínal Agathu Christie. Jediné, co mi opět vadilo bylo, že u některých postav opět nebyl zmíněn věk, proto se mi hůř vybavovaly postavy. Za to teda strhávám jednu hvězdičku.

lenka10
02.07.2013

Detektivky od této spisovatelky mám ráda, ale tato byla zatím nejslabší.

kneslova
25.06.2013

Taková pomalá detektivka, připomíná mi slabší příběhy A.Christie

Katuska001
19.03.2013

Pěkná knížka, autorka nezklamala. Ani na dovolené Duncana Kincaida nemůže mít klid od vražd. Na pomoc mu přijíždí jeho partačka Gemma Jamesová.

Selinute
10.12.2012