Všechno bude dobré

Nový případ známé detektivní dvojice Duncan Kincaid a Gemma Jamesová Jasmine Dentová, sousedka Duncana Kincaida, má terminální stadium rakoviny plic. Duncan ji jednoho rána najde v bytě mrtvou. Zpočátku se domnívá, že jde o smrt v důsledku těžké nemoci, ovšem několik drobností probudí jeho detektivní intuici, a proto začne zvažovat i jiné možnosti. Společně se seržantkou Gemmou Jamesovou pátrají po tom, zda Jasminina smrt byla sebevražda, nebo úkladná vražda...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/5882/vsechno-bude-dobre-5882.jpg 4.240

Kincaid - Jamesová (2.)

All Shall Be Well (1994)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

Kniha Všechno bude dobré

harena

Zemřela žena, která byla těžce nemocná a na morfiu, ale jejímu sousedovi, detektivu Kincaidovi, se přirozené úmrtí ani sebevražda nezdály. Pátrání probíhá pozvolna, klidně, člověk má kolikrát chuť jim pomoci, ukázat, kam se mají oba dva detektivové zaměřit.

March

Knížka se mi líbila, jako většina hodnoticich i já uvítala, ze to bylo bez krve a střílení. I když uvitala bych dej více propleteny s více zapletkami.

Neri
18.05.2014

Detektivka, která mě opravdu bavila. Jsem asi staromilka, ale právě takové mám ráda, bez brutality, ujetých vyšetřovatelů a ohromujících dějových zvratů. S dobrou zápletkou, přiměřeným počtem podezřelých a závěrem, který možná nešokuje, ale dává smysl. Výborná!

jasmína
12.08.2013

Detektivky od D. Crombie mám moc ráda a tato se povedla. Sice závěr nebyl až tak překvapivý, ale rozhodně se její příběhy moc dobře čtou. Tohle je pro mě relaxační detektivka. Žádné masové vraždění, nýbrž pátrání po možných vrazích, a rozuzlení skoro jako v knihách od A. Christie.

Selinute
10.12.2012

Pro mě je úžasná, ale to je můj osobní názor. Je od mé oblíbené spisovatelky.