Zvuk rozbitého skla

V pochybném hotelu ve čtvrti Křišťálový palác je nalezen renomovaný advokát, svázaný a uškrcený. Zdánlivě spořádaný manžel se po večerech oddával nebezpečným hrátkám… Má však vražda opravdu souvislost s jeho večerními aktivitami, nebo je třeba hledat klíč v minulosti?

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210470/zvuk-rozbiteho-skla-Jgt-210470.jpg 4.723

Kincaid - Jamesová (15.)

The Sound of Broken Glass (2013)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

Kniha Zvuk rozbitého skla

klarence

měla jsem krapet problém se na začátku začíst, ale pak to šlo samo :-)))

veveronka
28.07.2018

Kniha se mi líbila a mám v plánu přečíst i ostatní díly.

soukroma
17.12.2017

Typicky britská moderní detektivka - velmi mnoho lidí a policejních šarží, profesní i domácí události, děsné počasí a samozřejmě velmi zapeklitý příběh sahající poněkud do minulosti, se špetkou kytarové hudby. Londýnské reálie a zejména historie a další peripetie Křišťálového paláce (autentické zprávy a citace uvádějící každou kapitolu) výrazně napomohly knize na zajímavosti.

Pistácie
04.08.2017

Miluju napínavé detektivky, které jsou záhadné a nejasné až do konce. Mám ráda zápletky, které skrývají x příběhů, jenž se v jednom bodě protnout a vytvoří tak logické vyústění. Kniha mě bavila. Za mě super detektivní případ.

vterinka
18.03.2016

Naprosto úžasná čtivá kniha, ve které nechyběly zvraty a překvapení. Přečetla jsem ji jedním dechem. :-)

CAM
19.10.2014

Úžasné! Opět autorka nezklamala. Na knihu jsem se těšila, byla jsem zvědavá, jak bude pokračovat příběh hlavních hrdinů a co se týká případu, který tentokrát vyšetřují, tak to bylo napínavé až do konce a samozřejmě nečekané rozuzlení.

Selinute
06.09.2014

Na tuto knížku od Deborah jsem se už hodně těšila i proto, že se její vydání posunulo z 12/2013 až na 8/2014. Mám v knihovně všech 15 dílů autorky, a tak se Gemma, Duncan i Melody u nás doma tak nějak zabydleli. Ten kdo nesleduje jejich osudy o začátku, bude tuto knížku hodnotit jako průměrnou. Pro mě to ale byla příjemná detektivka z londýnského prostředí se sympatickými mladými vyšetřovateli.

Deborah Crombie

Deborah Crombie