Spi,děťátko, spi

Zoufalá mladá žena odkládá s těžkým srdcem své právě narozené dítě na zápraží kostela. V ten samý okamžik se uvnitř kostela jistý mladík dopouští krádeže vzácného poháru. Po dítěti i poháru jako by se zem slehla... O sedm let později, pár týdnů před Vánocemi, se tajemná a nebezpečná záležitost začíná dramaticky vyjasňovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25600/spi-detatko-spi-25600.jpg 3.751

Alvira a Willy 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Horory

Vydáno: , Alpress

All Through the Night, 1998

Kniha Spi,děťátko, spi

pegasek
21.08.2019

Knihy jsem se obavala,ze zacatku na me pusobila prilis jednoduse,ale to jen na zacatku.Nenazyvala bych ji detektivkou,ale prijemnym oddychovym pribehem

Jane100
22.07.2017

Jednoduše a prostě obyčejná sympatická knížka, navíc s pár stránkami, takže pokud hledáte něco krátkého na jedno odpoledne ke dvěma kafím, sáhněte po této knížce.

EvikU.
07.04.2017

Pro mě skvělá detektivka. Mám ráda dobré konce. ☺

Bar16
18.12.2016

Takový příjemný vánoční příběh s tím nejlepším koncem.

zdehan
21.12.2015

Kniha se pěkně čtla

Jitush
07.07.2015

Na mě až příliš jednoduchá detektivka, žádné neočekávané zvraty či napětí, předvídatelný děj. Jako oddychovka dobré, ale teď se pustím do nějaké napínavější knihy. Nicméně s autorkou to nevzdávám, ještě mám od ní jiné knihy, které snad budou lepší.

koki.veru
13.02.2014

Krásná detektivka od této spisovatelky, stejně jako většina ostatních. Chytrá Alvíra, která se objevuje i v několika jiných knihách od Clarkový, vyšetřuje jak zfalšovanou závěť, tak i sedm let ztracené dítě.

Konec hlídky
Konec hlídky