Na dně

Na dně https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127853/bmid_na-dne-hST-127853.jpg 4 90 21

Vedle Sadie Danningové, vypravěčky tohoto vzrušujícího příběhu, jednoho dne usedne na lavičku Joe. Ale nejen to – během jejich krátkého setkání jí začne vyprávět svůj příběh. Milostný příběh. O vášni. O sexu. O mnoha ženách, se kterými strávil noc. Dva roky se pak Joe a Sadie pravidelně setkávají. Sadie toho o něm velmi málo - a zároveň až příliš mnoho. Ona sama je vdaná a její manžel je ochrnutý, takže jejich intimní život je bolestně prázdný. A právě tenhle její hlad tiší Joe svým vyprávěním o vášnivém sexu, pomáhá jí unikat z bezútěšného světa péče o nemocného… Jakkoliv temný a neradostný je příběh tohoto zvláštního trojúhelníku, nemusí špatně skončit – a my můžeme objevit a uvědomit si věci, které bychom možná nikdy nečekali…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Broken , 2007

LadyAlena
07.01.2021 5 z 5

Knihu jsem četla 2x, poprvé jsem vnímala především bolestivou linku Sadie a Adama, dotýkalo se mě to i proto, že příběh Adama se odehrál i v naší rodině a také skončil smrtí. Joeho jsem vnímala pouze jako bolestivou potřebu, podruhé jsem knihu dokázala číst s tím, že to dopadne v podstatě dobře a dokázala jsem si vychutnat i erotickou linku. Velmi oceňuji realistické postavy, Joe nebyl žádný superhero, ale normální chlap. Tuto knihu musím opravdu vyzdvihnout, rozhodně tento příběh jen tak nezapomenu

Myška43
15.05.2020 5 z 5

Netušila jsem, že četba této knihy, bude pro mě tak psychicky náročná. Byl to velmi zajímavý a těžký příběh, který mě zcela pohltil. Rozhodně stojí za přečtení.

happy19
04.02.2020 5 z 5

Super sexy..smutná i plná naděje!Kniha se zaslouží pevnou vazbu..:-*

majinka
04.02.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka. Kniha mě pohltila, super příběh, četla se úplně sama.

pegasek
21.01.2020 4 z 5

Kniha byla hodne zvlastni,rekla bych ze na to aby clovek pochopil celou jeji podstatu ji musi precist dokonce

broskev28
14.11.2019

Já jsem asi četla jinou knihu. Byl tam sice Joe i Sadie, dokonce i chudák postižený manžel, ale hlavně a především spousta velmi detailních popisů sexuálních hrátek, a to nejen ve dvojici. K pochopení již tak jednoduchého děje jsem je nepotřebovala. Když si odmyslím tyhle pasáže, tak vlastní příběh rozhodně není žádná sláva.
Četla jsem knížku Učitel lásky a myslím si, že tam byl pro tyto scény docela pádný důvod; příběh měl svou logiku a zaujal mě. Tohle mi připadalo samoúčelné.
Za mých mladých let se daly půjčit pornokazety, v dnešní době stačí posadit se k počítači. Každý máme jiné gusto a není nutné se pohoršovat. Jen bych tyto aktivity nenabízela pod heslem literatura, a už vůbec ne krásná. Ale mě neberte vážně, já jsem netýkavka . . .

janina66
22.08.2019 5 z 5

Tak to bylo úžasné. Těžké náročné téma. Mohu jen doporučit

Kukicka
19.06.2019

Tak ja nevim, jsem nejaka zmatena. Asi jsem to uplne nepochopila. Ty pribehy byly pravdive nebo vymyslene? Ale vzdyt s Priscilou chodil... Proc tedy ta veta, ze ve vsech pribezich byla ona a pak je tu ta vec, jak se objevil u ni doma a adresu vzal jako kde? Byla to hezka knizka, prectena na jeden zatah, ale bud nedomyslena nebo mi neco uniklo

Evka3814
22.09.2018 5 z 5

No tak tuto knihu jsem dala na jeden zátah. Krásný příběh,pro mě rozhodně srdcovka. Kniha je moc pěkně napsaná,těžké téma,ten kdo má v rodině někoho s postižením tak ví o čem je řeč.

Š.Ala
15.03.2017 5 z 5

Naprosto dokonalý příběh. Úžasný, napínavý, naprosto mě pohltil. Doporučuji. Rozhodně to není laciné erotické čtení.

Marselle
04.11.2015 5 z 5

Knihu doporučuji ! ;-) Velice pěkně se čte, a nechybí ani příběh.

Karolína18
11.10.2015 5 z 5

Kniha byla dojemná, ačkoli by se to někomu po přečtení její první pasáže nemuselo zdát. Vážně mě překvapilo, že mě tak velmi zasahovaly části, kde docházelo ke konfrontacím mezi Sadie a Adamem a hned vzápětí mě repliky z Joeova vyprávění správně rozrušovaly. Jakoby se jednalo o dva odlišné příběhy, které se jen neobjasnitelnou náhodou ocitly v jedné knize.
Důležité zvraty se daly předpokládat, ale jejich zpracování bylo osvěžující a netypické.
Vážně by mě ale zajímalo, jak to Joe myslel s tím, že byla Sadie v každém jeho příběhu.

jitka7
23.06.2015 5 z 5

Naprosto úžasná kniha.... člověk si vůbec nedovede představit být v takové situaci. Myslím, že autorka příběh barvitě a výborně popsala. Hlavní postavy byly úžasné. Do příběhu jsem se dokázala vžít. Není to žádný cukříček a je zde vše tak reálně popsané. Super kniha. Doporučuji

ivzu77
18.06.2015 5 z 5

Kniha se mi velice pěkně četla, určitě mne potěšilo, že měla příběh. Doporučení 18+ doporučuji i já. Myslím, že sexuální oddíly jsou napsány tak, že vás vtáhnou do děje. Ale nic není vulgárního.

Luccy78
30.05.2015 5 z 5

Čekala jsem jen a pouze erotiku.. Jak milé bylo mé překvapení, když se z knížky "vyklubal" moc krásný a dojemný příběh, který nebyl pouze o sexu. Moc hezky napsané, vřele doporučuji!

kacena69
16.04.2015 5 z 5

Kniha byla parádní. DOPORUČUJI!!!

Pets
30.07.2014 5 z 5

Moc jsem od knihy neočekávala, ale na konec WOOW. Doporučuji

pipi.sava
29.05.2014 5 z 5

MOC KRÁSNA KNIHA, PŘEKVAPILA MNE.

JToman
27.10.2013 5 z 5

Tato kniha byla jedna s prvních, kterou jsem četla od této autorky.....a podnítila mě k tomu, že jsem skoupila všechny její knihy, které šly sehnat.( vyšly v pl.)
Je vlastně o lásce, vášni a manželské věrnosti až po hrob.....Manžel hlavní hrdinky je po úrazu paraplegik, a hlavní hrdince Sadie chybí itimní život, ale manžela by nikdy nepodvedla. Stýka se pravidelně s Joem, kterého potkává v parku, jednou za měsíc . Joe ji vypráví o svých milosných avanýrách a Sadie si představuje, že je to pokaždé ona...Velmi vzrušující příběh, který není jen o sexu.......,ale to si přečtěte sami, já doporučuju !!!

jasmína
21.08.2013 4 z 5

Za začátku jsem měla malé obavy, že půjde jen o sex, ale kniha měla dobrý děj, dokonce hodně smutný, ze života, takže proč knihu odsuzovat. Zaujala mě.