Sprostá holka

Vášeň, neskrývaná erotika a intimita, láska a trauma… Elle Kavanaghová, účetní na vyšším postu, která chodí jen v černé a bílé, žije už tři roky v celibátu – předtím však byl sex, především náhodný, nedílnou součástí jejího života. V prodejně luxusních cukrovinek potká právníka Dana, ochutná lahodnou lékořici, později v baru whisky a potom… touží ochutnat ještě víc… Jenomže je tu jistá potíž. Dan ji sice doprovodí domů, ovšem ani se ji nepokusí políbit. Celé týdny se jí neozve, ale Elle na něj nepřestává myslet. Když se pak nakonec přece jenom sejdou, je to jen setkání dvou těl. Nic víc Elle taky nechce a nečeká, o vážnější vztah nestojí. Dan ano. Elle mu dovolí všechny myslitelné intimnosti – jen políbit na rty ji nikdy nesmí. Co se odehrálo v její minulosti a dokáže se Elle tváří v tvář pravé lásce zbavit citové otupělosti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94855/sprosta-holka-94855.jpg 3.644
Vydáno, Metafora

Dirty, 2007

Kniha Sprostá holka

janina66

Tak to bylo super. Láska, erotika mírné napětí. Rozhodně stojí za přečtení.

happy19

Silný příběh...tady mi došla slova..rozhodně stojí za přečtení!

Evka3814
22.09.2018

Krásná,lehce erotická kniha. Příběh mě pohltil,je ze života(bohužel) Když vyprávěla svůj příběh,tak sem bulila jak želva. Je skvělé že lidi co prožijou něco tak zlého a přesto jdou dál a žijou plnohodnotný život. Za mě kniha super. Měla vše vtip,erotiku,lásku,zklamání. Mohu jen doporučit

Luccy78
31.05.2015

Kniha je plná vášně, erotiky, ale i lásky a to vše je zabaleno do pěkného příběhu. Já byla spokojená :-)

ivzu77
27.05.2015

Příjemné sexuální čtení s příběhem a zápletkou. Mělo to děj, smutný lidský osud a pěkně psané erotické pasáže. Není to vulgární, přesto respektuji doporučení 18+.

Samira
12.06.2014

Velmi zdařilá studie charakterů a komplikovaného sexuálního vztahu dvou lidí, z nichž jeden je poznamenán těžkou minulostí. Ztotožnit se s nimi nedá, ale po psychologické stránce je to dobře popsané, je tam navíc mimo sex i hodně děje, takže se to dobře čte. Jen vedlejší postavy mi k srdci nepřirostly.

marketsim
04.06.2014

Kniha byla průměrná! Čekala jsem od ní víc, ale bohužel nic. Občast tam byla zajímavá pasáž.

JToman
27.10.2013

A já musím nesouhlasit s bajou(1122), nedělám to, ale tady musím trochu prozradit něco z děje....vůbec si nemyslím, že kniha má trapný děj....hlavní hrdinka je poznamenaná, tím, že ji zneužíval její vlastní bratr a její matka ji nevěřila,Elle se....nemůže zbavit nepříjemné vzpomínky a má problém s navázáním stálého vztahu.....zbytek si dočtěte....za mě plný počet !!!!!!!

sex erotika

Megan Hart