Dáma a lupič

Dáma a lupič https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42179/dama-a-lupic-42179.jpg 4 36 11

Panthea se zarmouceně poddává vynucené svatbě s neotesaným výběrčím daní. Je však o svatební noci zachráněna kavalírem, jenž se ale ukáže být lupičem, a pod ochranou jeho zbraní vrácena umírajícímu otci. Po pěti letech, ona nyní oblíbená dvorní dáma ale on stále zločinec na útěku, se opět setkávají. Osudové setkání se stane záminkou pro intriky milenky krále Karla II. a Pathea je falešně obviněna z vraždy a jen doufá, že ji její milovaný lupič znovu vysvobodí dříve, než bude rozsudek vykonán.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Lady and the Highwayman , 2001

dracek 07
24.03.2021 5 z 5

Knihu jsem mela nekolik let v knihovne az ted jsem ji precetla , znam jeji filmove zpracovani , ktere je moc hezky natocene ..V knihach je toho vzdycky vice ...pro fim byl konec upraveny jinak nez v knize ...za me kniha I film ???? ❤

Nyangumi
28.07.2020 3 z 5

Slaďárna pro ženy, kdysi jsem viděla film natočený dle knihy s Hughem Grantem a ten mi utkvěl v paměti. Krásně se to četlo. Volba slov při popisu milostných scén mě často rozesmála.

pegasek
28.01.2020 5 z 5

Rekla bych ze tato kniha je jedna z nejlepsich od teto spisovatelky.cely pribeh jsem si naprosto uzila.Je to nepredvidatelny pribeh,plny intrik,ruznych nastrah a lasky

pip11
28.12.2019 4 z 5

Intriky kam se podíváš, dobrodružství a romantika. Pěkný příběh se šťastným koncem.

MinaHawke
11.04.2019 5 z 5

Moc hezký příběh, takový jemný. Moc dobře se mi četl. Jen je škoda, že v knize není popsáno co se stalo s některými postavami, to by mě celkem zajímalo. Ještě se kouknu na film, jsem celkem zvědavá. Doporučuji.

deshalb
07.03.2017 3 z 5

Príjemná romantická, oddychová kniha pre milovníčky rozprávok pre dospelých :)

12kája34
15.09.2015

Panthea se zarmouceně nepoddává nucené svatbě.Ona se jen snaží zachránit svého bratra, který už byl bohužel mrtvý

12kája34
15.09.2015

Mám rád knihy Barbary Cartland.Dáma lupič je romanticko-dobrodružná kniha, žádná červená knihovna

alnahu
09.06.2015 5 z 5

Tato kniha vyšla v sérii nejlepší díla Barbary Cartland a podle mne do ní patří. Kniha byla také zfilmována.

miruska1
06.03.2015 5 z 5

Pekny pribeh,film som už videla veľmi davno,tak som si ho aspoň pripomenula :-D

Lena79
30.01.2011 4 z 5