Střežené srdce

Střežené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/5968/bmid_strezene-srdce-vIP-5968.jpg 4 20 5

Mistři meče série

< 4. díl

Nový rok začíná pro Gavina Blackforda přitažlivým, přesto však nezvyklým způsobem. Okouzlující vdova Ariadne Faucherová žádá po elegantním mistrovi lekce šermu, aby mohla vyzvat svého zapřisáhlého nepřítele na souboj. Ačkoli nemá Gavin příliš chuti vyučovat ženu, podlehne jejímu přání, přitahován Ariadninou sošnou krásou zahalenou smutkem a záhadou. Ariadne, poháněna touhou po pomstě, která jí jediná v životě zůstala, se ukáže být dobrou žákyní. Během lekcí mezi nimi nepopiratelně jiskří napětí, avšak záhadná a vše stravující Ariadnina touha po odvetě brání jejímu srdci podlehnout i takovému mistru, jako je Gavin. Přeloženo z anglického originálu Guarded Heart, vydaného nakladatelstvím Mira Books, Don Mills v roce 2008. Překlad Dana Šimonová. Vydání první.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Guarded heart , 2008

pegasek
12.02.2020 4 z 5

Kolem teto knihy jsem sla 3x nez jsem ji koupila,od prvniho momentu me k sobe tahla.Pro me je to nova spisovatelka.Kniha me uplne uchvatila

havrmoni
30.05.2019 3 z 5

Tak mě bohužel ani tohle nijak neuchvátilo. Těšila jsem se na celou sérii a jsem docela zklamaná. Tolik úvah a myšlenek a konec ?? Rozvláčně , vzletně až básnicky rozepsaný, co by se vlastně vešlo do pár vět. Hrdinové jsou fajn a ani hrdinky nebyly úplně špatné, jen jsem si říkala, že je tam to ale. Ale co??? Pak mi to došlo. Ti hrdinové byli moc kladní, samozřejmě je to fajn takový čestný chlap. Jen já dávám asi v knihách přednost napraveným ,,hajzlíkům" či prostopášníkům, jak se jim spíše říká :)).

moudivlacek
23.06.2016 4 z 5

Mně se líbila celá série, doporučuji číst od začátku, abyste rozuměli všem vazbám mezi mistři meče a jejich protějšky a lidmi kolem nich. Pěkné, žádné přehnané erotické scénky, spíš velký důraz na čest a snahu o spravedlnost u mistrů meče a jejich boj o život a trošku lásky.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Pěkný romantický příběh. Doporučuji.

PomněnkaPrvní
17.12.2013

Příběh hodnotím jako průměrný, zápletka je zajímavá, ale některé scény jsou prvoplánové, aby se to autorce hodilo pro další pokračování. Gavin je cynický sympaťák, Ariadna je cílevědomá a inteligentní, dobře se k sobě hodí. Najdete zde pár milých romantických scén, trošku erotiky, na humor si nevzpomínám. Vlastně si myslím, že tato kniha (i celá tato série) upadne v množství knih tohoto žánru v zapomnění, není to nic, co byste si dlouho uchovali v mysli.