Peetullka Peetullka komentáře u knih

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Přesně typ knihy, který má vše co má mít - dobrodružství, napětí romantiku, ale taky spousta tajemství.
Lia je velmi sympatická postava. Ale nejvíce se mi líbilo hádání kdo je princ a zabiják, samozřejmě jsem si to myslela špatně :-) A samozřejmě zase fandím záporné postavě - tedy zabijákovi :D
Styl psaní autorky je velmi poutavý i když popisuje krajinu (což já dlouhé popisy všeho úplně nemusím) .
Jsem zvědavá jak se tento příběh rozvine dál, takže šup na další díl.

06.06.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ta přede mnou -- upřímně jsem dle hodnocení čekala daleko více. K prolínání minulosti s přítomností velmi skvělý nápad a jejich velmi podobné osudy. A to že mi od začátku nesedla jedna postava do celé příběhu, že je tam navíc? No asi jsem od druhé třetiny věděla jak to skončí.
Velmi se líbil popis domu, ale považuji hodně za amatérské jak se někdo může zvenčí nabourat do systému se špičkovou technologií? Natož ten někdo?
3,5 hvězdy víc ani ťuk!

A proč chyběli uvozovky v minulosti? Jejich absence mě neskutečně vytáčela.

22.05.2019 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Co se ml líbí je majetnická, psychotická a nestabilní stránka Hardina. Tessa mě trošku rozčiluje.
Ale i druhý díl Vás nutí číst dál a dál. Jejich vztah je jak na horské dráze, furt dokola nahoru a dolů. Ale stejně je tam furt něco co mě baví. A ten konec?

A upřímně, nejsem na tyhle slaďárny, ale takhle série mě zatím baví. Kdo by jim nezáviděli tu jejich chemii.

16.05.2019 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Prostě pecka!!!
Perfektně zamotané. Lepší než opice :-)
No, netrpělivě budu čekat na další pokračování Sama a Bishopa.
A opět jedna postava na kapitolu, tím Vás udrží v naprosté pozornosti a potřeby číst dál a dál.
Velmi povedené a necelých 600 stran uteče až moc rychle. Nutně potřebuji další díl !!!!
Čtvrtá opice a Pátá oběť prostě dokonalé a promyšlené.
Doporučuji.

05.05.2019 5 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Všechny fejetony na jedno brdo...

18.03.2019 1 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nečekala jsem od této knihy vůbec nic. Ani jsem neměla v plánu ji číst. Dostala jsem tento titul ve formě e-knihy jako dárek.
Spousty klišé. Ale k odpolední kávě, když nechcete přemýšlet a jen vypnout , se to hodí.
Taková prostě novodobá harlekýnka.

06.11.2023 2 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Tak Angela mě teda nepřesvědčila. K této knize jsem vracela asi 3x a ani jednou nedočetla.
Knihu nehodnotím a další tituly od této autorky určitě číst nebudu.
Ale vím, že je to tím že hlavní postavu Kim nemusím a to bude kámen úrazu.
Ale Němý křik a Ďábelské hry byly dobré, ale ta Kim? Prostě ne, když nesedne hlavní postava, tak to nejde :D

03.09.2019

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Upřímně, čtení Nimba mi trvalo podstatně déle, než u Smrtky (ale je léto a spíše není čas číst) .
Tento díl se mi líbil o něco málo více, potkáváme se s další postavou, která bude asi důležitá, ale jak? Nimbus mě neskutečně štval, proč nic neudělal?
Ale samotný velký závěr mě tedy neuvěřitelně překvapil a a mé pocity jsou - rozpolcené, to je to správné slovo.
Kniha, která nutí člověka zamyslet se nad svým životem.

08.08.2019 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

I druhý díl Letopisů je čtivý, plná zvratů a napětí. Líbí se mi, že Lia není přelétavá od jednoho k druhému. A konec? Uf!

Jo a fandím Kadenovi! Rafe mě totiž moc nezaujal.. no uvidíme co bude dál.
#teamZabiják

07.06.2019 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Celá série mě hodně bavila, jen tady mě mrzí docela rychlý zakončení. Ty skoky mohly být rozepsanější, hlavně New York.
Ale jsem rada, že jsem se k tomu dostala a určitě se k tomuto příběhu někdy vrátím.

19.05.2019 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Celkem příjemná detektivka, Kim jako hlavní hrdinka mi moc nesedla, ale čte se dobře a vrah i konec byl docela překvapení.

13.01.2019 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Velmi jsem překvapená, nečekala jsem od Cinder vůbec nic, ale za mě naprostá spokojenost, super oddechovka i když některé momenty knihy byly velmi předvídatelné, ale celkový dojem to nezkazilo.

03.10.2018 5 z 5

Rok poté Rok poté William R. Forstchen

Upřímně, Vteřina poté byla prostě o 100% lepší, zajímavější, akčnější ... Ale i Rok poté stojí si za to přečíst, již znáte hrdiny, víte co od nic čekat ale zase přicházejí nové protivníci .....

24.09.2018 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

To byla jízda ! Napínavé, Maggie jsem chtěla několikrát profackovat, aby se probrala z toho jak nelogicky uvažovala. Ale za mě, prostě dobrá kniha :) Určitě ten čas stojí za to!

28.08.2018 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Nejlepší díl ze série, strašně moc jsem se nasmála. Velmi se těším na další díl :)

21.08.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Velmi zajímavý námět knihy. I když jsem čekala “něco” malinko více. Některé úseky mě až nebavili, ale určitě to stojí za zamyšlení. Knihu doporucuji všem, co mají rádi tyto knihy.

20.08.2018 3 z 5

Je možné Harryho nemilovat ? Podle mě to možné není. Mě se tato kniha velmi líbila i když je psaná jako scénář. Vrátit se do světa Bradavic a to všechno okolo. Prostě super :-) Na Harrym jsem vyrostla, takže je to prostě taková srdcovka :-)

18.06.2018 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Tak tato kniha mě teda velmi dostala ! Děsivá, až z toho mrazí, sice konec mi přišel trošku divný. Ale jinak určitě doporučuji. Ale nedoporučuji číst na chatách :D

09.06.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

No hodnotit tuto knihu,je velmi těžké, ale kniha která je prý velký bestseller a není tomu tak!Prostě detektivka, sice docela čtivá, ale určitě není nejlepší.

29.01.2018 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier