pecinka21

Tatér z OsvětimiTatér z OsvětimiHeather Morris

Mrazící příběh podle skutečné události, který mě oslovil, byl napsán skvěle, autorka umí psát i když vás při čtení mrazí. Určitě doporučuji

21.04.2020

Hořím pro tebeHořím pro tebeJ. T. Geissinger

Tak jsem po dlouhé době četla něco pro oddech co mě opravdu mile překvapilo. Kniha byla velmi čtivá a dějově mě bavila

Překroč svůj stínPřekroč svůj stínKatie McGarry

Kniha mě velmi překvapila svým dějem i postavami, všem mohu jen doporučit.

11.03.2017

Než jsem tě poznalaNež jsem tě poznalaJojo Moyes

Moc pěkně napsané, čtivé, kniha člověka úplně pohltí opravdu doporučuji přečíst

28.09.2018

Poslední dopis od tvé láskyPoslední dopis od tvé láskyJojo Moyes

Mě se nelíbila začetla jsem se až někde v půlce knihy a ani potom to nebylo ono na toto téma jsem četla lepší knihu

17.11.2018

Harry Potter a prokleté dítěHarry Potter a prokleté dítěJ. K. Rowling (pseudonym)

Nápad pěkný, ani mi nevadila divadelní hra, ale je tam na mě moc prožitý čtvrtý díl, prostě se tam děj 4 dílu moc opakuje a to mi trochu vadilo jinak čtivé a pro fandy Pottera nesmí chybět v přečteno

15.03.2018

Dokonalé stopyDokonalé stopyHelen Fields

Dlouho jsem se přemlouvala abych se do ní pustila a teď po dočtení jsem mile překvapená a budu shánět další díl. Kniha je čtivá, nemá hluchá místa, vtáhne do děje.

28.03.2019

Tři v hájiTři v hájiMichal Viewegh

Pro mě velké zklamání, sice tam pár vtipů bylo ale spíše se v tom jinak dobří autoři plácali až zoufale. Nedoporučuji

10.05.2019

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJohn Green

Krásná kniha, četla jsem ji až po té co jsem viděla film a nezklamala mě. Je to čtivá kniha, ale bohužel se smutným koncem, takže pro zlepšení nálady rozhodně nečíst. Jinak přečíst rozhodně ano.

20.06.2016

ZmizeláZmizeláGillian Flynn

Začátek velká nuda, trvalo mi se do knihy začíst a nakonec mě nepřekvapila ani po polovině v což jsem marně doufala, takže za mě velké zklamání.

11.03.2017

Jen si troufniJen si troufniKatie McGarry

Super knížka :)

20.06.2017

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuPaula Hawkins

Knihu jsem četla jedním dechem i když k hlavní hrdince jsem cítila odpor, no spíše k jejímu stylu života, ale děj, i způsob jak je to napsané se mi moc líbil. Takže rozhodně doporučuji.

18.02.2018

Ona, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychleOna, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychleMiroslav Macek

Tak toto ne, vážně jsem se měla smát? Dalo mi velkou práci se jí prokousat ke konci a na hlavního hrdinu jsem byla alergická.

26.11.2018

Tramvaj do stanice TouhaTramvaj do stanice TouhaT. Williams (pseudonym)

Skvělé drama určitě doporučuji přečíst je to klasika s velkým K

07.03.2019

Prázdné místoPrázdné místoJ. K. Rowling (pseudonym)

Kniha mě zklamala, ani se moc dobře nečetla. Děj je v podstatě o ničem, zajímavých bylo tak posledních 150 stran.

28.07.2015

Isla a šťastné konceIsla a šťastné konceStephanie Perkins

Kniha byla pěkně napsaná, bohužel jsem z těchto knih už asi vyrostla. Jinak na první díl "Polibek pro Annu" rozhodně nemá.

12.02.2016

Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)Jonas Jonasson

Kniha bohužel není tak dobrá jako předchozí knihy. Mě osobně zklamala čekala jsem více, ale knihy tohoto autora mám ráda.

06.11.2017

Kufr paní SinclairovéKufr paní SinclairovéLouise Walters

Tak tato kniha mě mile překvapila, byla čtivá a příběh se mi moc líbil, po delší době super kniha co mohu jen doporučit.

12.08.2018

Zač je života loketZač je života loketMarcela Mlynářová

Nuda nuda šeď šeď přišlo mi to jak slohovka na téma vlastní život a to by podle mě sesmolil skoro každý.

28.09.2018

Stříbrná zátokaStříbrná zátokaJojo Moyes

Hůře jsem se začetla ale druhá polovina knihy už byla lepší a konec mě překvapil a takové knihy mám zase ráda, příjemné čtení.

29.10.2018

MaryšaMaryšaVilém Mrštík

Mile překvapila četla se dobře děj dával smysl dobré drama

07.03.2019

Jedna želva za druhouJedna želva za druhouJohn Green

Kniha mě zaujala ani nevím proč ale četla se dobře i mě bavila za mě povedená kniha

02.09.2019

Fantom OperyFantom OperyGaston Leroux

Naprosto perfektní kniha mohu jen doporučit

08.09.2013

Není přání jako přáníNení přání jako přáníAlexandra Potter

Opravdu nereálné. Je to taková naivní pohádka pro dospělé. Jinak oddechové a vtipné čtení. Taková druhá Bridget Jonesová :)

14.04.2015

Město nebeského ohněMěsto nebeského ohněC. Clare (pseudonym)

Úžasná série, která je skvěle napsaná a pohltí vás stránku po stránce, od první knihy po poslední. Všem fanouškům fantasy mohu jen doporučit.

05.10.2015

Válečný kůňVálečný kůňMichael Morpurgo

Nádherná kniha, psaná z pohledu koně čímž vyniká a je tím výjimečná.

06.11.2015

První stříbrná kniha snůPrvní stříbrná kniha snůKerstin Gier

Velmi dobrý námět a dokonce i pěkně podaný, ale přeci jenom tomu chyběl větší šmrnc a více tajemna. Na mě moc romantiky jinak pěkná kniha.

01.07.2016

Doktor SpánekDoktor SpánekStephen King

Kniha čtivá, zajímavá, ale rozhodně to není nic hororového.

01.09.2016

Příběh dvou staletíPříběh dvou staletíRachel Harris

Tak z typu těchto knih už jsem vyrostla, zaujal mě název i obálka ale tím to skončilo. Je to prostě ta slaďoučká naivní literatura pro náctileté.

25.09.2016

Hledání AljaškyHledání AljaškyJohn Green

Pro mě velké zklamání, čekala jsem, že mě kniha osloví alespoň na konci ale ani to se nestalo. Pro mě absolutně nezáživná kniha o ničem.

01.11.2016