pecinka21

Budeme mít doma spisovateleBudeme mít doma spisovateleJaromír Žid

Tak za mě zklamání povídky mě bavily ale hlavní příběh strašný

Hledá se hvězdaHledá se hvězdaLenka Brodecká

Pro mě zklamání nebo spíše jsem čekala více úplně jak fantasy pohádka mi to tedy nepřišlo ale rozuzlení příběhu bylo napínavé a i nečekané a ještě má kniha pěkné ilustrace

Hořím pro tebeHořím pro tebeJ. T. Geissinger

Tak jsem po dlouhé době četla něco pro oddech co mě opravdu mile překvapilo. Kniha byla velmi čtivá a dějově mě bavila

Básničky z naší vesničky pro nejmenší dětičkyBásničky z naší vesničky pro nejmenší dětičkyRoman Babinec

Nádherné ilustrace jak pro kluky tak holčičky. Krátké krásně rýmované básničky jsou také skvělé čteme ji denně už asi měsíc a ještě mě ani básničky a ani ilustrace neomezený určitě doporučuji mít v dětské knihovničce a kéž by od autora byla další podobná ????

13.04.2021

VčelyVčelyLaline Paullo

Mě se příběh líbil a byl čtivý i když odborně v knize věci nesedí ale není to přeci odborná literatura takže mi to nevadilo i když včely máme a kniha mě lákala hlavně názvem a obálkou. Doporučuji určitě za přečtení stojí a aspoň trochu čtenáři nastíní život včel a dění v úlu

Podivné přátelstvíPodivné přátelstvíIveta Svobodová

Tak to bylo spíše asi fantasy s lovestory dohromady než detektivka ne, opravdu jsem se místy musela vážně smát a říkala jsem si zda to autorka opravdu myslí vážně ale tři hvězdičky dám za to jak jsem se u knihy smála nad nereálností

Tatér z OsvětimiTatér z OsvětimiHeather Morris

Mrazící příběh podle skutečné události, který mě oslovil, byl napsán skvěle, autorka umí psát i když vás při čtení mrazí. Určitě doporučuji

Trnitá řečTrnitá řečLeigh Bardugo

Kniha mě oslovila hlavně po ilustrační stránce ale po přečtení mohu říct že jsem nadšená po dlouhé době kniha co mě bavila, byla čtivá, napínavá, fascinující. Mě se tento tip knih líbí, když si myslíte kdo je vrah a ejhle on je to někdo úplně jiný koho čtenář opravdu nečeká. Od autorky jsem nic jiného nečetla tudíž spojitosti nehledám a knihu určitě doporučuji tyto předělané pohádky jsou za mě super.

21.04.2020

Jed pro kraleviceJed pro kraleviceJaromír Jindra

Knihu jsem dostala jako dárek a moc jsem od ní nečekala ale kniha mě velmi mile překvapila a určitě si přečtu i předchozí díly a doufám že bude i pokračování knihu mohu jedině doporučit

29.01.2020

Pouštní dívkaPouštní dívkaJonathan Lethem

Pro mě je tato kniha velké zklamání, velice jsem se těšila na skvělý děj plný vtipu a závěr nezasmála jsem se vůbec, chvilkami kniha nechutná a s hrdinkou se divím že někdo vydrží je to fakt šílená.

03.12.2019

Třetí stříbrná kniha snůTřetí stříbrná kniha snůKerstin Gier

Tak jsem asi už na takové knihy stará ale toto tedy ne bylo to nudné v podstatě se nic moc nedělo a hrdinka směšná. Ale pro mladé slečny asi čtivé autorka píše jinak dobře čtivě

03.12.2019

Dvůr mrazu a hvězdDvůr mrazu a hvězdSarah J. Maas

No tak toto už autorka nemusela vůbec vydávat předchozí knihy super ale toto už je kniha navíc kdo nepřečte o nic nepřijde. Za mě velké zklamání

02.09.2019

Jedna želva za druhouJedna želva za druhouJohn Green

Kniha mě zaujala ani nevím proč ale četla se dobře i mě bavila za mě povedená kniha

02.09.2019

Ulovila jsem ho v bušiUlovila jsem ho v bušiHalina Pawlowská

Je to oddechová kniha co mě neoslovila, ani nepobavila, čekala jsem více vtipu

02.09.2019

Tři v hájiTři v hájiMichal Viewegh

Pro mě velké zklamání, sice tam pár vtipů bylo ale spíše se v tom jinak dobří autoři plácali až zoufale. Nedoporučuji

10.05.2019

Dokonalé stopyDokonalé stopyHelen Fields

Dlouho jsem se přemlouvala abych se do ní pustila a teď po dočtení jsem mile překvapená a budu shánět další díl. Kniha je čtivá, nemá hluchá místa, vtáhne do děje.

28.03.2019

Tramvaj do stanice TouhaTramvaj do stanice TouhaT. Williams (pseudonym)

Skvělé drama určitě doporučuji přečíst je to klasika s velkým K

Dvůr křídel a zmaruDvůr křídel a zmaruSarah J. Maas

Skvělé pokračování, kniha mě tentokrát bavila na začátku ale konec knihy "bitva" tak to pro mě bylo zklamání čekala jsem víc a vadilo mi i když je to blbé že vlastně všichni přežili a ještě mi vadily ty jejich vulgární gesta na to jsem byla v knize alergická

MaryšaMaryšaVilém Mrštík

Mile překvapila četla se dobře děj dával smysl dobré drama

07.03.2019

Jáma a kyvadlo a jiné fantastické povídkyJáma a kyvadlo a jiné fantastické povídkyEdgar Allan Poe

Tak jsem se chtěla obohatit klasikou ale Poe tedy za mě ne kniha mě neoslovila a ani jsem povídky nepochopila jediný účel povídek vidím v tom znechutit čtenáře no ale aby se neřeklo nejlepší byla Jáma a kyvadlo

07.03.2019

Ona, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychleOna, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychleMiroslav Macek

Tak toto ne, vážně jsem se měla smát? Dalo mi velkou práci se jí prokousat ke konci a na hlavního hrdinu jsem byla alergická.

26.11.2018

Zoufalé ženy dělají zoufalé věciZoufalé ženy dělají zoufalé věciHalina Pawlowská

Je to rychlovka ale stojí za to přečíst je to kniha na pohodu

17.11.2018

Poslední dopis od tvé láskyPoslední dopis od tvé láskyJojo Moyes

Mě se nelíbila začetla jsem se až někde v půlce knihy a ani potom to nebylo ono na toto téma jsem četla lepší knihu

17.11.2018

Stříbrná zátokaStříbrná zátokaJojo Moyes

Hůře jsem se začetla ale druhá polovina knihy už byla lepší a konec mě překvapil a takové knihy mám zase ráda, příjemné čtení.

29.10.2018

Než jsem tě poznalaNež jsem tě poznalaJojo Moyes

Moc pěkně napsané, čtivé, kniha člověka úplně pohltí opravdu doporučuji přečíst

28.09.2018

Zač je života loketZač je života loketMarcela Mlynářová

Nuda nuda šeď šeď přišlo mi to jak slohovka na téma vlastní život a to by podle mě sesmolil skoro každý.

28.09.2018

Doktore, teď to chce klid!Doktore, teď to chce klid!Patrick Taylor

Klasická pohodovka s trochou anglického humoru. Na léto super oddychovka.

12.08.2018

Země věčného létaZemě věčného létaLee Carroll

Nuda, nuda. Těšila jsem se, až si to budu moci přečíst a nakonec jsem se místo toho těšila na to, ať už to proboha dočtu. Veliké zklamání.

Kufr paní SinclairovéKufr paní SinclairovéLouise Walters

Tak tato kniha mě mile překvapila, byla čtivá a příběh se mi moc líbil, po delší době super kniha co mohu jen doporučit.

Bellman & BlackBellman & BlackDiane Setterfield

No tak to jsem si dala, takto nudnou knihu jsem dlouho nečetla. Kniha o ničem.

07.06.2018