pecinka21 pecinka21 komentáře u knih

Podivuhodné cesty barona Prášila Podivuhodné cesty barona Prášila Gottfried August Bürger

Sem tam vtipně napsané a samozřejmě neuvěřitelné příběhy Barona Prášila mě konkrétně moc nenadchly, ale cením autorovu fantazii.

01.07.2016 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásná kniha, četla jsem ji až po té co jsem viděla film a nezklamala mě. Je to čtivá kniha, ale bohužel se smutným koncem, takže pro zlepšení nálady rozhodně nečíst. Jinak přečíst rozhodně ano.

20.06.2016 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Celkem pěkná kniha, jen to kazil "přelud" Darcyho.

07.06.2016 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Boužel nejsem cílová skupina, proto mě kniha vůbec nenadchla.

07.06.2016 2 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Třetí díl je dobrý, je tam dost akce, takže se čtenář nenudí. Celkově tato série nebyla špatná.

02.03.2016 4 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Kniha byla pěkně napsaná, bohužel jsem z těchto knih už asi vyrostla. Jinak na první díl "Polibek pro Annu" rozhodně nemá.

12.02.2016 4 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

První díl byl super, opravdu jsem se na druhý díl těšila, ale zklamal na celé čáře. Je to jen plácání z místa na místo a nic pořádného se neděje.

30.01.2016 2 z 5

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Nádherná kniha, psaná z pohledu koně čímž vyniká a je tím výjimečná.

06.11.2015 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Pěkná kniha jen mě mrzí, že se tam člověk o 16 století nedozví skoro nic. Je to klasická romantika. Čekala jsem něco víc.

28.10.2015 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Čtivá, oddechová kniha

20.10.2015 5 z 5

Roky pod psa Roky pod psa Markus Zusak

Kniha naprosto nezajímavá. Velké zklamání.

14.10.2015 2 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Úžasná série, která je skvěle napsaná a pohltí vás stránku po stránce, od první knihy po poslední. Všem fanouškům fantasy mohu jen doporučit.

05.10.2015 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Seriál jsem zatím neviděla, ale kniha nemá chybu a je přesně podle mého gusta. Všem doporučuji všemi deseti.

02.09.2015 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Kniha mě zklamala, ani se moc dobře nečetla. Děj je v podstatě o ničem, zajímavých bylo tak posledních 150 stran.

28.07.2015 2 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Naivní, romantické, oddechové čtení.

26.05.2015 3 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Opravdu nereálné. Je to taková naivní pohádka pro dospělé. Jinak oddechové a vtipné čtení. Taková druhá Bridget Jonesová :)

14.04.2015 3 z 5

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Nápad je skvělý, bohužel podání je nic moc. Kniha se rozjede až tak v polovině, jinak je ale kniha čtivá. Fajn oddechovka.

14.04.2015 3 z 5

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Naprosto perfektní kniha mohu jen doporučit

08.09.2013 5 z 5