Co je nového, kotě?

Co je nového, kotě? https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182187/co-je-noveho-kote-182187.jpg 3 292 61

Co bys udělala, kdyby tě tvůj přítel po desetiletém vztahu požádal o ruku? Zavýskla ano, popadla prsten s diamantem a předplatila si časopis Nevěsta? Nebo zpanikařila a uvědomila si, že je nejvyšší čas zmizet? Delila dospěla k velkému rozhodnutí. Sebere psa Tlusťocha, sbírku desek od Toma Jonese a opouští jak svého přítele Lennyho, tak i nudný Bradford a vrhá se do víru velkoměsta. Náhodné setkání s televizním produkčním Charliem ji zavede přímo do Notting Hillu, kde potkává výstřední Vivienne a jejího kamaráda Sama, dobrosrdečného provozovatele místní kavárny. Deliliny sny se začínají plnit. Bydlí v luxusním bytě, přes den nakupuje oblečení od módních návrhářů a večer vymetá nóbl restaurace. Nachází novou lásku a nový život. Najde ale i samu sebe?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha ,

What´s New, Pussycat?

Peťula91
13.07.2023 2 z 5

Ve srovnání s ostatními knihami, které jsem od autorky četla, tak se tato řadí mezi nejslabší. Nesedly mi hlavní postavy a celkové jednání hlavní hrdinky.

Vendis
25.08.2022 2 z 5

Nic moc, na dovču dobré, ale tak strasne naivní.
Nejlepsi je na tom Vivien, teda na začátku..

vera5841
15.07.2022 3 z 5

Hlavní hrdinka mi na začátku přišla na svůj věk hrozně naivní, poté naivní a hloupá a na konci už jen hloupá. Většina zápletek byla nesmyslná a nereálná. Jediné co knihu zachránilo byli scény se Samem, které byly velmi milé.

Zlatinka.Emilly
30.04.2021 3 z 5

Z počátku mě postavy neuměly vtáhnout do děje, to snad až od poloviny knihy, pak už jsem začala poznávat Alexandřin styl psaní. Jen jsem nepochopila název knihy.

Charmedka
22.10.2020 3 z 5

Když to porovnám s jinými knihami od autorky, tak je tohle za mě lepší průměr. Sice praštěné a hlavní hrdinka naiva, ale docela jsem se bavila a díky kamarádce Vivienne, která je taky ale pěkný magor, jsem se i zasmála.

Příběh má dojemné momenty, romantickou linku a úplně zlé mi to nepřišlo, jak píšu, na autorku lepší průměr.

Markett
20.02.2020 3 z 5

"Co je nového, kotě?" je moje první kniha od Alexandry Potter, která se mi dostala do rukou. A můžu říct, že sice nebyla špatná, ale ani nebyla nejlepší. Příběh se krásně čte, postavy jsou takové ty typy, které běžně potkáte během svého života, ale řekněme, že některé pasáže byly těžko uvěřitelné.
Každopádně kniha se mi líbila, v knihovně své místo našla a věřím, že během letní dovolené se k této oddechovce ráda vrátím, je to nenáročné čtení,.které krásně plyne. :)

cipperka
06.09.2019 3 z 5

Kniha celkem o ničem, některé pasáže byly přitažené za vlasy

mia.com
24.05.2019 2 z 5

Opět jedna z těch nudnějších, ve které mi chyběl fantasy prvek. A opět bylo nezbytné přeskakovat ty sáhodlouhé myšlenkové pochody a popisky. Příběh samozřejmě sladká pohádka,kde klasicky hned víte, s kým hlavní hrdinka skončí. A jak tu bylo zmíněno, to darování kavárny mi přišlo až moc přehnané.

pichova.veru
01.02.2018 5 z 5

Krásně se četla a příběh mě bavil :)

Petrasuvicka
18.12.2017 2 z 5

Každá druhá věta je příšerné klišé, otřepaná slovní spojení a zápletka puberťačky, ovšem na výplach mozku dobrý.

keiko33
13.11.2017 3 z 5

Ako oddychovka fajn, no nic extra.

sabca1520
12.08.2017 5 z 5

Není to nejlepší kniha autorky, ale to neznamená, že není povedená.
sympatická hlavní hrdinka a pro Potter již typické: važ si toho, co máš, měj oči otevřené.. zní to jako klišé, možná pro někoho ano, ale já to prostě miluju :)

SelenaDemi428
29.07.2017 4 z 5

Opět typická kniha od Potter. Po "příliš" dramatických knihách a povinné četbě jsem se těšila na její typickou oddechovku. Naivitou to sice opět přetéká, ale na to už jsem si u jejích knížek zvykla a upřímně se mi to v tomto případě líbí. Byl to zase velice čtivý příběh, i když řekla, bych, že jsem od ní četla lepší knihy.

Anie94
15.06.2017 5 z 5

Autorka zase nezklamala. Nemyslím, že by tato kniha patřila k těm nejlepším co jsem od ní četla ale líbila se mi.

ufounek173
06.04.2017 2 z 5

BYLA TO PRVNÍ KNIHA A NEJSPÍŠ TUTO AUTORKU VYHLEDÁVAT NEBUDU. NEPOHLTILO MĚ TO A CHTĚLA BYCH VIDĚT,JAK NĚJAKÝ ZMETEK DARUJE NEMOVITOST NAIVNÍ PIPCE,PROTOŽE SE V NĚM HNULO SVĚDOMÍ

StihOMam
14.03.2017 3 z 5

Tato pohádka pro dospělé čtenářky mě tolik nenadchla. Pořád ale posloužila účelu a dala na chvíli zapomenout na mé dočasné fyzické bolení. Potteroviny čtu zásadně pro krácení nemoci. Čas příjemně plyne, příběh se zamotává (i když víme, jak se rozmotá), užíváme si chvíle se zamilovanými, poznáváme jiné konce světa. Fajn oddechovka.

cz_lynn
12.11.2016 5 z 5

zdekr: kdo chodí na "výšku" (myšleno školu)?
manžel Ostravák ještě když manžel nebyl, tak říkával - na výšce :-D

Letos jsem si tuhle knížku vzala jako "vycpávku" při čekání na propuštění ze zákroku s krátkou narkózou. Chtěla jsem něco, co bude jednoduchoučké, a protože se mi už letos povedlo sáhnout vedle, tak jsem sáhla po knížce, kterou jsem už četla.

Potterku nelze brát strašně vážně, prostě jen číst a číst... :-)

magnolia
10.10.2016

Tak od četby mě odrazuje už anotace, ale náhodou jsme knihu dostali darem do knihovny a zaujal mě komentář Jane007. Proto jsem si uvedenou pasáž našla a přečetla a dodávám: dospělý vipet opravdu nejde schovat pod bundu ! A omlouvám se všem, za tenhle pejskařský komentář, knížka si určitě svoje čtenářky najde :)

Jane007
22.09.2016 odpad!

Nereálné a naivní. Hlavní hrdinka mi přišla jako pitomá vyžírka, "ctitelé" ubozí a jediné, co mě pobavilo bylo, jak schovala vipeta pod bundu, to jsem přemýšlela, jestli to myslí opravdu vážně. Tentokrát ztráta času

Irsaf
02.09.2016 5 z 5

Šlo to číst, i když bylo od začátku jasný, jak to skončí.