Ulovila jsem ho v buši

Ulovila jsem ho v buši https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229918/bmid_ulovila-jsem-ho-v-busi-229918.jpg 3 87 12

O čem bude má knížka? O tom, že není nic krásnějšího, než když i slonům dojetím nad vaší láskou padají choboty, a taky o tom, že není nic směšnějšího, než když se v Africe vášnivě zamiluje zralá, velká, bílá žena… A taky o tom, že i lovec se může stát kořistí!

martinaandulka
05.03.2023 3 z 5

Čte se to lehce, Halina je vtipná a má humor,ale je to hodně o lásce,sexu a pití.Já se tímto neztotožňuji,na rychlé vztahy anebo být vdaná a mít milence,nikdy jsem tak nežila a ani tak nebudu,proto jsem si to tak plnými doušky neužila a úplně neporozumněla.Ale Halinu moc ráda slyším v radiu a u toho zůstanu.

Ivka82
27.09.2022 2 z 5

Halina nebude moje oblíbená autorka, evidentně máme rozdílný smysl pro humor, ale to už tak někdy bývá.

Pheobe20
22.02.2020 3 z 5

Prolog knížky mě moc nenadchnul, do jeho čtení jsem se musela nutit. Ostatní krátké příběhy se četly dobře. Ale od autorky jsem četla lepší knihu s lepším humorem.

pecinka21
02.09.2019 2 z 5

Je to oddechová kniha co mě neoslovila, ani nepobavila, čekala jsem více vtipu

Vendula39
30.06.2019 3 z 5

Kniha se mi docela líbila, čekala jsem, že to bude spíše něco nudného, ale právě naopak.

Veru.Viti
04.04.2019 3 z 5

Moje první kniha od Haliny Pawlowské. Baví mě její styl vyprávění. Kniha byla chvílemi smutná, chvílemi veselá, chvílemi se snažila poučit. Možná že mi připadaly veršované rady trochu mimo mísu. Jako klasické povídky by mě to bavilo o něco více. Kniha je vyloženě vhodná jako odpočinková. Přemýšlela jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami. Nakonec dávám jen 3, ale kniha určitě není špatná.

ecila13
08.10.2017 2 z 5

Pár vtipných postřehů.

Jeanie
01.07.2016 4 z 5

Za mě vtipná a čtivá oddychovka. Super!

verunb
14.09.2015 5 z 5

Oddechové čtení, plné Halinina nezaměnitelného humoru. Jako vždy dokáže z vážných věcí vyjít optimisticky.

magnolia
01.03.2015 4 z 5

Je to Halina a pro odpočinutí po náročnějších knížkách nebo dnech, je to pro mě to nejlepší. Líbí se mi, jak staví příběhy, které jsou někdy vtipnější a někdy dojemné, zvlášť nyní, po odchodu manžela. A i když není dokonalá, připadá mi upřímnější než dřív. Mám tuto "psací" HP raději než tu "televizní" (je taková mírnější) a pokud přeskočím veršované rady, jsem moc ráda za to, že pořád píše.

fanciulla
31.12.2014

Halinu ráda poslouchám, s touto knihou je to slabší. Některé texty byli lepší /příběhy s pointou/, některé byli jen takovým vyprávěním o tom co jedla na dovolené.

JanaDor
30.12.2014 3 z 5

Od této autorky jsem již několik knih četla. Všechny byly napsány v podobném osobitém stylu. Ani tato kniha nevybočuje z řady. Určitě potěší její fanoušky a ty, kteří mají rádi jemný, ironický humor s nadsázkou. Není to přesně můj šálek kávy a upřímně říkám, že se mi kniha líbila napůl.
Kniha obsahuje povídky a postřehy z jejího života. Ta hlavní, nejdelší, po které je kniha pojmenována, se mi líbila nejméně. Je to psáno stylem Deníku Bridget Jonesové. Opakovaný styl, už není prostě originální Připadalo mi, že se tu moc tlačí na pilu, aby to vše působilo vtipně. Jediné co mělo šmrnc, byla pointa.
Ostatní povídky jsou směs jejích postřehů o partnerství, o mužích, o kamarádkách, o její rodině a z cestování po Itálii. Nejvíce se mi líbily ty o její rodině, působily na mě upřímně, sálá z nich láska a radost.