Pawel973 Pawel973 komentáře u knih

Úkol přežít Úkol přežít V. Mahaněnko (p)

Pro ty z vas co nemají zkušenosti s LitRPG doporučuji začít s "Jiný svět " od Rusa nebo "Mrtvy Lotr" od Korněva. Protože tohle je fakt pecka... Pokud si to přečtete jako první tak v těch ostatních RPG knížkách vám už navždy bude něco chybět. Neříkám, ze ostatní nejsou dobré, jinak bych je ani nečetl, ale tohle je prostě Harry Potter tohoto žánru :D

22.11.2020 5 z 5

Vzhůru k obloze Vzhůru k obloze Brandon Sanderson

Přečteno jedním dechem, ikdyz kdyz se na to tak dívám zpětně bylo to občas lehce zmatené a autor nebyl schopný mě tolik vtáhnout do děje jak bývá zvykem u dalsich jeho knih. Postavy taky nebyly řádně propracované. Noo prostě jsem zvyklí na lepší výkon. Přesto se mi kniha velmi líbila a rozhodně si přečtu druhý díl

13.07.2020 5 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Sice ne tak dobrá jako den trifidů ale i tak velmi čtivá knížka

14.03.2019 4 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

kniha se mi líbila a celá série se mi četla jedním dechem a nevím jak to ale takhle mě ještě žádná série neoslovila a myslel jsem na ni ještě dlouho poté co jsem ji dočetl.A ten závěr...?!! to bylo něco

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

právě jsem to dočetl nemám slov ☺️... další nádherná série kterou jsem přečetl za 2 dny jediný co mohu téhle sérii vytknout je málo akce ale jinak pecka

Čas mrtvých Čas mrtvých Jiří Kulhánek

za mě teda velké zklamání

02.11.2021 3 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

libovka ❤️ tak jako každá z autorčiných knih :-)

26.07.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

jedna z mých nejoblíbenějších sérií
vážně super, doporučuji

19.07.2018 5 z 5

Kletba vítězů Kletba vítězů Marie Rutkoski

relativně dobra kniha ale čekal jsem víc, nevim jestli se mi chce do dalšího dílu

28.03.2020 4 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

velmi povedená knížka přečtena za jeden den :-)
pokud si chcete přečíst něco podobneho tak doporučuji Enderova hra

03.02.2020 5 z 5

Draci z Argonathu Draci z Argonathu Christopher Rowley

nesehnal jste někdo ten poslední dil? začínám být celkem zoufalej :-(

25.12.2019 5 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

když jsem si ji přečetl byl jsem mile překvapen protože byla už od první stránky velice napínavá
nikdy jsem nemusel moc knížky o upirech ale tohle je úplně něco jiného vážně skvělá knížka

Selekce Selekce Kiera Cass

ze začátku jsem měl strach že bude až moc holčičí, nebude zde žádné drama ani akce
ale nakonec mě překvapila a četla se mi dobře ikdyž trochu víc akce by téhle knížce/sérii určitě jen prospělo
(doufám že nejsem jediný kluk, který to četl :-D)

03.08.2018 4 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

na tuhle knihu jsem narazil náhodou a velice mile mě překvapila
kniha mi trochu připomínámi pokemony a také eragona

19.07.2018 5 z 5

Zrádce trůnu Zrádce trůnu Alwyn Hamilton

Zatím super série a už se těším na pokračování ????

27.12.2018 5 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Kniha mě ani trochu nezklamala a naprosto splnila moje očekávani a nemám moc co bych jí vytkl

13.10.2018 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

na téhle sérii jsem v podstatě vyrostl je opravdu jedinečná a svět který flanagan vytvořil je prostě dokonalý

25.08.2018 5 z 5

Vilda & Jožka Jakš Vilda & Jožka Jakš Jan Krajčirovič

tuhle knihu napsal můj učitel češtiny Jan Krajčirovič a ikdyž jsem neměl zatím tu čest si přečíst celou knihu a pouze jsem měl možnost si ji prolistoval a přečist pár stránek přesto jsem poznal že je to velice zajímavá knížka a plánuji že si ji v budoucnu koupím

20.07.2018 5 z 5