Čas mrtvých

Patejl je nejlepší z klanu Pilotů, který ve 24. století bojuje proti mimozemšťanům. Je tak úspěšný, že se ho začne bát pozemská Vláda. Ta zařídí sabotáž jeho lodi, která pak skočí časem místo prostorem. Patejl se dostane do Prahy 21. století. Aby získal peníze na opravu lodi a mohl se vrátit domů, stane se agentem nejmenované vlády a likviduje její protivníky. Po chybě místního agenta se Vláda obrátí proti Patejlovi. To však není jediná potíž. Objeví se robotické bytosti z budoucnosti, mrtví ožívají a všichni se Patejla pokoušejí zabít......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1059/big_cas-mrtvych-ewT-1059.png 4.5910

Kniha Čas mrtvých

Michaeles

Skvělý začatek série. Hodne akce, skvěle se to četlo.

IHT
19.11.2021

Tetralogii Divoci a zli jsem precetl na jeden zatah. Kulhanka jsem neznal, ale obcas nekdo v komentarich na Kotletovy knihy psal, ze Kotleta je napodobovac a slaby odvar promakaneho Kulhanka... Nu, Kotletu mam rad, tak to bych se mel seznamit i s "predlohou", ze jo?
Ruku na srdce, kdyby mi nekdo rekl, ze v teto saze vystupuji mimozemstani, cestovani casem, stari bohove, zombici, upiri, mysteriozni Merlin, superhrdinove, pirati a mafie, tak jsem do toho asi nesel. Chybely snad uz jen ninja zelvy (aha, Hnusak je vlastne mutant!), takze jen ti ninjove... Ve finale dost sileny gulas, ktery teda podle me v celku az tak skvely nebyl... :(

Hodnoceni prvniho dilu: Docela slibny zacatek, bohuzel to je natolik otevrene, ze je jasne, ze dalsi dily jsou naprostou nezbytnosti k pochopeni a orientaci. 4 hvezdy

SedllY
05.11.2021

Po skvělém Nočním klubu jsem se vrhl na sérii Divocí a zlí a 1.díl mě teda moc nebavil. Neustálá přehnaná akce, často se autor ani neobtěžuje s vyprávěním smrti protivníků, děje k uzoufání málo a postavy téměř nesmrtelné. Jak kdybych četl nějaký z jednodušších komiksů od Marvelu. Občasné vtípky potěšily, ale že bych si nějaké vyloženě zapamatoval? Ne.

Pawel973
02.11.2021

za mě teda velké zklamání

Ladys
22.10.2021

Zaspal jsem dobu a tak Divocí a zlí jsou mojí první přečtenou knihou od Kulhánka.
A byl to mazec, to vám povídám.
Od první do poslední stránky zábavná věc, kde akce střídá akci, dějové zvraty jsou taky super a geniálně vymyšlené postavy jsou jedna lepší, než druhá.
Ještě že jsem si půjčil všechny díly naráz, protože konec prvního dílu je useknutý a čekat na další díl, když jednomu vadí, že neumí číst rychleji a ještě rychleji, by nebylo na místě.
Za mě jasných pět a hurá na druhý díl!

denniys
13.10.2021

Prostě Kulhánek.. co jiného říct? Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala - hooodně krve, hodně nechutných popisů různých masakrů a skvělýho hlavního hrdinu.. začátek knížky je nejlepší a poslední třetina knihy mu šlape na paty..

daudurhundur
02.07.2021

Kdysi mi to přišlo jednoznačně na 5 hvězdiček... po 20ti letech i v rámci žánru musím jednu ubrat. Ale pořád je to klasika, i když další díly jsou o fous lepší :D

Aliii
30.06.2021

Ideální čtivo na vypnutí mozku - při všech těch potocích krve, urvaných končetinách a rozstříklých mozcích nemusí člověk vůbec přemýšlet, co je a co není možné nebo pravděpodobné. Je to prostě akční jízda okořeněná autorovými hláškami a humorem. Překvapivě mě nejvíc bavila "historická" část, ač dějepis není moje silná stránka a historické knihy nevyhledávám.