Čas mrtvých přehled

Čas mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1059/bmid_cas-mrtvych-ewT-1059.png 4 975 975

Divocí a zlí série

Patejl je nejlepší z klanu Pilotů, který ve 24. století bojuje proti mimozemšťanům. Je tak úspěšný, že se ho začne bát pozemská Vláda. Ta zařídí sabotáž jeho lodi, která pak skočí časem místo prostorem. Patejl se dostane do Prahy 21. století. Aby získal peníze na opravu lodi a mohl se vrátit domů, stane se agentem nejmenované vlády a likviduje její protivníky. Po chybě místního agenta se Vláda obrátí proti Patejlovi. To však není jediná potíž. Objeví se robotické bytosti z budoucnosti, mrtví ožívají a všichni se Patejla pokoušejí zabít...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas mrtvých. Přihlašte se a napište ho.

martin9072
04.12.2023 4 z 5

Ten otevřený začátek jsem chvilku nechápal, než mi došlo, že se navazuje na povídku "7:00". Pak mi to docvaklo a v tradiční kulhánkovské brakovce jsem se začal cítit celkem fajn. Jen mi přišlo dost odfláknuté kašlat na nějaký detailnější popis postav, takže mi unikaly motivy a pohnutky. Nicméně jako lineární koridorovka s téměř nesmrtelným hrdinou to funguje až do kapku WTF raného středověku, tam autor ztrácí dech. No a kvůli cliffhangeru je nutno mít po ruce další díly a plynule přeskočit.

Michaeles
27.06.2022 5 z 5

Skvělý začatek série. Hodne akce, skvěle se to četlo.

IHT
19.11.2021 4 z 5

Tetralogii Divoci a zli jsem precetl na jeden zatah. Kulhanka jsem neznal, ale obcas nekdo v komentarich na Kotletovy knihy psal, ze Kotleta je napodobovac a slaby odvar promakaneho Kulhanka... Nu, Kotletu mam rad, tak to bych se mel seznamit i s "predlohou", ze jo?
Ruku na srdce, kdyby mi nekdo rekl, ze v teto saze vystupuji mimozemstani, cestovani casem, stari bohove, zombici, upiri, mysteriozni Merlin, superhrdinove, pirati a mafie, tak jsem do toho asi nesel. Chybely snad uz jen ninja zelvy (aha, Hnusak je vlastne mutant!), takze jen ti ninjove... Ve finale dost sileny gulas, ktery teda podle me v celku az tak skvely nebyl... :(

Hodnoceni prvniho dilu: Docela slibny zacatek, bohuzel to je natolik otevrene, ze je jasne, ze dalsi dily jsou naprostou nezbytnosti k pochopeni a orientaci. 4 hvezdy

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čas mrtvých v seznamech

v Právě čtených9x