Pavlnka Pavlnka komentáře u knih

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Druhý díl byl také skvělý. Nečtu ve správném pořadí, začala jsem třetím, ale tato série mě hodně baví. Doufám, že budou další díly.

16.10.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Velmi napínavé, dobře se čte a ten konec..... Je to první kniha od této autorky a určitě si od ní přečtu i další.

06.09.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Skvělé, zajímavé. Těším se na další díl.

25.07.2019 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Další výborný díl.

15.07.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Napínavé, mrazivé a brutální. Přesně to, co od Keplera čekáte.

09.06.2019 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Ze začátku jsem chtěla knihu odložit, vůbec mě nebavila. Pak se to konečně rozjelo a měla jsem problém knihu odložit. Za mě perfektní.

06.05.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Zklamání. Po divném začátku se příběh začal trochu vyvíjet, aby rychle a ještě divněji skončil.

03.02.2018 2 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Super, super, super. Čtivé, napínavé a zajímavé. Tato série mě ještě nezklamala.

27.02.2024 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Další vydařený díl. Líbila se mi zápletka i vyřešení, ale taky je zajímavý osobní život hrdinky. Těším se na pokračování.

08.02.2024 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Skvělé, napínavé a strašně smutné.

25.11.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Hodně zajímavé téma, výborně zpracováno, ale to slušnáctví mi už trochu vadilo. Nebo jsem možná nikdy neměla takovou šéfku .

15.08.2022 5 z 5

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Poklidné a zároveň napínavé. Opět hodně psychologie, ale tentokrát i nějaká akce. Moc se mi líbí vykreslování postav. Tato série mě moc baví.

15.07.2022 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Opět poklidná detektivka s velmi zajímavými postavami. Tato série se mi líbí.

02.07.2022 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak to bylo super, mě to moc zaujalo. Konec mi přišel už takový moc přetažený, ale první a druhá část výborné.

16.12.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Vše jak má být, plus něco navíc. Četlo se pěkně, děj ubíhal rychle, ale přišlo mi to jako podle šablony. Hrdinná agentka po tragédií, arogantní senátor, šéfka, která drží ochrannou ruku. Určitě přečtu další díly, ale moc mi to připomíná jinou sérii.

06.07.2021 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Naprosto dokonalé. Moje druhá kniha autorky a moc se mi líbí její styl. Určitě si přečtu její další knihy. A TEN KONEC .....

25.05.2020 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Hodně dobrá kniha, občas jsem i zatlačovala slzičky. Epilog mi přišel zbytečný, ale předpokládám, že ho tam autor dal z nějakého důvodu.

18.05.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další napínavý díl, od kterého se neodtrhnete. Ovšem ten konec ............:´(

03.04.2020 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Zajímavý a napínavý příběh, jak z hlediska případu, tak i z hlediska osobního života náčelnice. Už se těším na další díl.

12.03.2020 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Kniha se četla dobře, děj byl napínavý. Prostě opět skvělé pokračování série.

02.02.2020 5 z 5