Pavlnka Pavlnka komentáře u knih

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Super příběh, mrazivý a dilema Kate chápu. Doporučuji, autorka se překonává.

01.05.2021 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Hodně napínavé, ale hlavní postavy takové divné. Nevím, jestli budu v sérii pokračovat.

28.04.2021 4 z 5

Vražda o stříbrné svatbě Vražda o stříbrné svatbě Lee Harris (p)

Pěkné, čtivé a poklidné. Žádný nervy drásající trhák. Přesně to, co lze od této série čekat. Určitě budu pokračovat v dalších dílech.

10.04.2021 4 z 5

Spiknutí oběšenců Spiknutí oběšenců Vlastimil Vondruška

Přečteno za jeden den, to mluví za vše. Příběh má spád a tím, že díly nejdou za sebou, si spoustu věcí domyslíte během čtení. Pan Vondruška stále zůstává mezi mými oblíbenými autory.

01.04.2021 4 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Napínavé, líbila se mi, ale ten konec mi přišel divný. Určitě si přečtu pokračování.

30.03.2021 4 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Četla jsem po delší době, tak mi chvíli trvalo, než jsem se začetla. Od poloviny už měl příběh spád a jsem ráda, že mám i pátý díl. Hned se do něj pouštím.

23.03.2021 4 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Další skvělý díl. Nemám, co bych jiného dodala, snad jen, že se těším na pokračování.

14.03.2021 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Velmi čtivé, zajímavé. Od autorky jsem přečetla vše a vše mě bavilo. Je skvělá, originální i v detailech. Doporučuji všem.

10.03.2021 5 z 5

Pomsta bílého jednorožce Pomsta bílého jednorožce Vlastimil Vondruška

Zdárné pokračování. Časově to neodpovídá (ještě nemá syna), ale příběhu to vůbec nevadí. Určitě si budu hlídat další díly.

08.03.2021 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Beskydy mám poměrně blízko a příběh mě opravdu zaujal. Líbí se mi vykreslení postav, prostředí. Těším se na pokračování.

02.03.2021 5 z 5

Svatopetrský jarmark Svatopetrský jarmark Ellis Peters (p)

Příjemné čtení, které neurazí, ale zároveň pobaví. Tuto sérii mám ráda.

25.02.2021 5 z 5

Mnišská kápě Mnišská kápě Ellis Peters (p)

Opět velmi příjemné čtení.

22.02.2021 5 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Podruhé je kniha také velmi zajímavá, ale bohužel jsem si spoustu věcí pamatovala, takže žádné překvapení

20.02.2021 4 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Řekla bych, že lepší než první díl. Stojí za přečtení.

19.02.2021 5 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Zajímavé, napínavé a znepokojivé. Je nutný další díl.

14.02.2021 5 z 5

Příběhy Sherlocka Holmese Příběhy Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Asi jsem se moc těšila. Vybrala
jsem si ji z kvůli výzvě a nostalgií.

12.02.2021 4 z 5

Zvěrolékař na blatech Zvěrolékař na blatech James Herriot (p)

Pěkné, milé a nenáročné čtení. Už jsem četla kdysi, teď jsem znovu vytáhla kvůli výzvě a nelituji. Asi si opět přečtu všechny díly.

25.01.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Začátek a samotné vyšetřování bylo super. Ale čím více se blížil konec, tak mi to přišlo hodně roztahané. Za ten konec dávám o hvězdu méně.

21.01.2021 4 z 5

Poslední odysea Poslední odysea James Rollins (p)

Pro mě opět výborně pokračování. Tuto sérii mám moc ráda.

18.01.2021 5 z 5

Dopisy od mrtvého Dopisy od mrtvého Steve Robinson

Super kniha. Líbilo se mi pátrání v současnosti i příběh z dob minulých. Doporučuji všem.

10.01.2021 5 z 5