Vražda o stříbrné svatbě

Když Christine Bennett Brooksová, bývalá jeptiška, proslulá vyřešením několika vražd v městečku Oakwood u New Yorku, zvedla sluchátko, zaslechla zlověstnou předpověď: "Dnes se najde mrtvola..." Někdo volal z prázdného bytu, v němž zůstal jen telefon. Podivná předpověď se vyplní, najde se mrtvola ženy, a Chris, nyní provdaná za policistu Jacka Brookse, zahajuje pátrání spolu s vyděšenou dcerou zavražděné ženy, která jí vypoví podivný příběh svého života. Společně se pustí do odhalování rodinných tajemství starých pětadvacet let. A vrah je jim stále v patách.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/67_/6776/vrazda-o-stribrne-svatbe-jrU-6776.jpg 4.139

Případ bývalé jeptišky (16.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

The Silver Anniversary Murder (2005)

Kniha Vražda o stříbrné svatbě

konicekbily
29.09.2018

Bývalá jeptiška se jako řádný detektiv-amatér po celou knihu snaží vysvětlit nevysvětlitelné. Policii do toho nezatahuje, pouze využívá svého manžela-policistu. Jako oddechovou četbu lze akceptovat.

Adso
04.02.2018

Přidám se k ostatním, že ze série o jeptišce byla toto asi nejlepší kniha. Děj je napínavý, záhada se jeví jako nerozluštitelná, konec překvapivý, ale logický. I když většinou nemám dlouhé vypisování rád, u Kix mě baví popisy jejího denního programu, maloměsta, ve kterém žije, procházek s kamarádkou atd.

Len2očka
31.10.2017

Opět vydařený příběh.

diamanttka
29.10.2017

Zatím nejlepší z celé serie...

Vojslava
14.10.2017

Tahle detektivka mi připadala jako jedna z nejzajímavějších z celé série. Práce s motivem se odvíjela čtivě, zase jsme se dozvěděli něco o hlavních hrdinech a kupodivu vlastně všechno dopadlo hrozně pozitivně. Ale odhadovat pachatele jsem ani nezkoušela, tak pěkně jsem se začetla...

kapr
13.04.2017

Lee Harris

Přesněji spíše tři a třičtvrtě. Má oblíbená autorka. Hlavní postavu - jeptišku - mám moc rád, i když právě v této knize jsem s ní v několika případech tak úplně nesouhlasil. Když se k autorovi, v tomto případě autorce, vrátím, často čtu knihy oblíbených autorů opakovaně, projdu si obvykle má starší hodnocení jeho ostatních knih a zvažuji při tom jejich korekce tak, aby mezi sebou vzájemně korespondovala. Obvykle mám pak spíše sklon nějakou tu desetinku ubrat, někdy i více. Nevím proč, ale zcela jednoznačně dávám přednost detektivkám jejichž autorkami jsou ženy.

hana4834
08.12.2016

zajímaví příběh

Tiama
05.09.2015

Četla jsem to bohužel podle chronologického zařazení tady na databázi jako šestý díl v pořadí, rozhodně to byl velký skok mimo postupný vývoj mezi postavami :-(

Lee Harris (p)
americká, 1935

všechny knihy autora

Kniha Vražda o stříbrné svatbě je: