Spiknutí oběšenců přehled

Spiknutí oběšenců
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458207/bmid_spiknuti-obesencu-b2e-458207.jpg 4 277 277

Na královských statcích poblíž městečka Benešova u Ploučnice zakládá panovník hrad Ostrý. Od počátku však stavbu provázejí potíže, a proto je dohledem pověřen Oldřich z Chlumu. Jenže dříve, než se může svých povinností ujmout, dojde v Benešově ke vzpouře, jejíž okolnosti jsou velice nejasné. Co je však podstatné, její aktéři, tři bratři a sestra, jsou z rozhodnutí královského rychtáře oběšeni. Ráno však těla na šibenici nejsou a rychtář je zavražděn. Podle svědectví jeho ženy spáchali tento mord právě ti čtyři oběšenci. Lidé mají strach a s královskými úřady nechce nikdo z nich mluvit. Proto do kraje vyráží v převleku panoš Ota, jehož cesta však neproběhne tak snadno, jak si Oldřich z Chlumu představoval. Zlo jako by se vršilo a mrtví přibývají…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spiknutí oběšenců. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
20.05.2024 5 z 5

Dobře jsem si počet líbilo se mi to

dalia1769
23.01.2024 3 z 5

Poměrně překombinovaný a tudíž ne moc věrohodný děj, i když se kniha četla dobře a hlavně scény s Oldřichem z Chlumu předstírajícím, že je obyčejný voják, byly zábavné.

E.l.i.a
26.11.2023 3 z 5

Tak tohle mi přišlo překombinovaný.

10 nejprodávanějších eknih (únor)

23.03.2021

Kniha Spiknutí oběšenců v seznamech