Pavlína2019 Pavlína2019 komentáře u knih

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Tohoto autora mám ohromně ráda!! Bohužel do půlky mi kniha připadala zdlouhavá, jsem zde zvyklá na něco jiného. Ale pak - super napínavá, zajímavá, komplikovaná, výborný nápad jako vždy. Doporučuji!

05.08.2021 4 z 5

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Lincoln Child

Prostě perfektní!! Jsem ohromně nadšená. Skvělá kniha jako ty ostatní. Fascinuje mě fantazie autorů, jejich inteligence, skvělý popis krásných věcí i těch příšerných, výtečný sloh. Zbytečné něco dodávat. Paráda!

02.08.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Můj oblíbený autor, nechápu, jak lze něco takového vymyslet a zkombinovat! Kniha se mi moc líbila. V půlce mě napadlo, že by mohla být kratší. Ale asi ne. Děj je komplikovaný, provázaný a velice napínavý. Takže je potřeba na vše prostor. Všem doporučuji. Autor píše napínavě, velmi lidsky, procítěně, chvílemi dojemně. A hlavně výborné zápletky a děj...

30.07.2021 5 z 5

Tanec smrti Tanec smrti Lincoln Child

Jsem opět nadšená, tyto knihy zbožňuji, jsem šťastná, že jsem je objevila. Určitě si je všichni přečtěte!!

27.07.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Líbilo se mi, četla jsem zatím od autorky vše, možná ale slabší díl. Do půlky mě moc nebavil, pak se to zlepšilo. Ale zůstávám věrná. Určitě doporučuji, zajímavé, příjemně krátké kapitoly, kniha má spád...

23.07.2021 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

U mě opět - nadšení a spokojenost. Ačkoli pro mě není filmové prostředí tolik zajímavé - kniha je opět skvěle napsaná, velmi napínavá a děj opravdu propracovaný. Autor je hrozně šikovný!! Píše nápaditě, napínavě, citlivě... Určitě doporučuji!

22.07.2021 5 z 5

Pekelná síra Pekelná síra Lincoln Child

Opět jsem nadšená, jako ze všech dílů, které jsem četla!!! Prostě tyto knihy zbožňuji!!! Zbytečné psát víc, rozhodně doporučuji všem!

20.07.2021 5 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Opravdu nechci být nespravedlivá, kniha se čte lehce, má příjemný formát a velikost písma, ale námět a děj nic extra. Tvorba knihy je velmi pracná záležitost, autory obdivuji, ale prostě jsem četla lepší.

15.07.2021 3 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Bohužel, nějak mě to nechytlo, jen jsem knihu po 100 stranách přeskákala, ať vím rozuzlení...

13.07.2021

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

No - takže super. Kniha se mi četla lehce, má spád, časově se krásně prolíná, to mám ráda, trvala mi ani ne dva dny. Říkala jsem si, že mě baví, je zajímavá - napínavá. Ale teď na konci bych řekla, že nejen to! Je to skvělé čtení, parádní závěr i celý děj. Fakt šikovný autor. Rozhodně všem doporučuji!!

12.07.2021 5 z 5

Modrý labyrint Modrý labyrint Lincoln Child

Opět super a bezvadné čtení! Tyto knihy miluji, autoři jsou skvělí, obdivuji jejich fantazii a krásný sloh! Všem doporučuji.

10.07.2021 5 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Pecka, paráda!!! Tento autor je výjimečný! Knihu jsem přečetla za den a půl, je šíleně napínavá, zajímavá, prostě světová. Těším se na další díl! A všem doporučuji!

07.07.2021 5 z 5

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Chvála za tyto autory a knihy!!!! A že jich je víc dílů. Já je prostě zbožňuji!!!!!

05.07.2021 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Kruci, tak hrozně jsem byla napnutá, jak to vlastně bylo!! Tohoto autora mám velice ráda, píše velmi svižně, nápaditě a poutavě. Těším se na další knihu, všem doporučuji!

30.06.2021 5 z 5

Chladnokrevná msta Chladnokrevná msta Lincoln Child

Opět pecka!! Knihy s tímto hrdinou prostě zbožňuji. Perfektně se čtou, autoři mají nesmírnou fantazii. Výborně vystavěný děj, vše chronologicky podáno, výborné nápady. Prostě knihy zbožňuji! Samozřejmě doporučuji!!

27.06.2021 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Malilinkato slabší než ostatní díly, které jsem četla, ale i tak - jsem velice spokojená, rozhodně budu pokračovat s celou sérií a moc se těším!! Doporučuji...

24.06.2021 4 z 5

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Opět perfektní, bomba, výborná kniha! Zbytečné se rozepisovat, o čem je, to se dočtete jinde. Opravdu mě fascinuje ohromná fantazie autorů. Jsem nadšená a těším se na další díl! Rozhodně doporučuji!

19.06.2021 5 z 5

Kolo temnoty Kolo temnoty Lincoln Child

Opět - paráda, bomba!! Jdu na další knihu. Autoři píší opravdu skvěle, všem doporučuji!

14.06.2021 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Jedním slovem - geniální!! Nechápu, jak lze tohle vymyslet, natož napsat! Ano, hodně jmen a složité, ale super logicky popsané, vše jasně vyplývá. Perfektní zápletka, komplikovaný děj, napětí jak hrom, krásně citlivě napsané. Klobouk dolů. Moje druhá kniha a opět pecka. Všichni si ji přečtěte.

10.06.2021 5 z 5

Zátiší s vránami Zátiší s vránami Lincoln Child

Paráda!!!! Jedním slovem bomba. Knihu a skvělé autory jsem objevila náhodou, jsem hrozně ráda, že existují i další knihy, už se velice těším! Rozhodně všem doporučuji!

07.06.2021 5 z 5