Tanec smrti

Šestá kniha série Pendergast. Vincent DAgosta je šokován, když dostane od Pendergasta dopis s úvodní větou: „Pokud jste obdržel tento dopis, znamená to, že jsem mrtev." Pendergastův bratr Diogenes (velká záhada pro fanoušky Prestona a Childa) uvedl do chodu ďábelský plán, o němž Pendergast ví jen tolik, že existuje. Žádá svého přítele, aby jeho zlomyslného bratra našel a zastavil. DAgosta neví, co je horší: tento důkaz, že Pendergast skutečně zemřel, nebo obrovská zodpovědnost, kterou najednou má. Jak by mohl jenom doufat, že přelstí muže, jenž dvacet let připravoval dokonalý zločin?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26743/tanec-smrti-nQP-26743.jpg 4.6175
Série:

Pendergast (6.)

Originální název:

Dance of Death (2005)

Žánr:
Detektivky, Thrillery, Sci-fi
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Přidat komentář
Romžiry
10.07.2017

Agent se nám odhaluje :-)

Kerberos
20.06.2017

Pendergast a jeho rodina,jen tak dál.

Elea
19.05.2016

Zajímavé, napínavé, překvapivé - ostatně jako všechny knihy s Pendergastem.

ma71
25.09.2015

Klasika, Pendergast prostě nezklame.

MorbidCuriosity
30.11.2014

Pekelná síra, Tanec smrti i Kniha mrtvých jsou všechno knihy o Pendergastovu bratrovi Diogenovi. Úžasné na nich je, že se dají číst i zvlášť a běžný čtenář si nejspíš ani nebude připadat bůhvíjak ochuzen, protože je každý díl uzavřený, nicméně já bych se asi ukousala, nemít možnost přečíst si osud Diogena Pendergasta od začátku do konce.
V této knize jsem do začátku do konce skutečně věřila tomu, že se Diogenes svému bratrovi snaží pomstít tím, že mu vyvraždí nejbližší osoby a ještě to navlékne tak, aby všechny důkazy vedly k Aloysiovi. To, jak ve finále celá aféra skončila pro mě by vážně nečekané a ještě nečekanější pro mě později byl začátek pokračování - tedy Knihy mrtvých. Nejhorší je, že Diogena přes to všechno vlastně nedokážete považovat za vyšinutého magora.
Pěkně se to četlo, ale musím říct, že další díl byl zajímavější :) Nic to nemění na tom, že si tato Pendergastovka opět vysloužila pět hvězdiček :)

Radza
25.09.2014

Krasne cteni - jako vzdy. Mam rad tento styl vypraveni a uz se tesim na zacteni se do dalsiho dilu

rodak
22.12.2013

Výborná kniha super postavy Tato série mne opravdu baví

Hespik
27.08.2013

škoda jen, že se Dioegenes objevil tak krátce.....

Mexxalina
20.06.2013

Dvojice autorů opět nezklamala. V knize poodhalila další z tajemství agenta Pendergasta a jeho rodiny, vč. bratra Diogenese a jeho zlomyslného plánu. Velice poutavé a napínavé čtení, se zárukou zajímavých a nepředvídatelných zápletek. Už se těším na další knížku, která se mi dostane pod ruku. Snad poodkryje více ze záhadnosti Constance, jejíž osud je pro mě stále velkým otazníkem...

handat
04.04.2013

Od této knihy jsem čekala trochu něco jiného - prostě kousek hororového příběhu, ale nevadí, dobře se čte a už jdu na další díl, neb chci vědět, jak to s bráchou dopadne.

Kortexo
06.03.2013

Překvapivé a napínavé, jako vždy.Skvělý román.

Mako123123
08.02.2013

Dalšia veľmi dobrá časť o Pendergastovi a D´Agostovi.
Pôvodne som tejto časti chcel dať už konečne zaslúžené 5z5 pretože prvých 200 strán som v podstate prečítal jedným dychom- tak to bolo napínavé a pútavé- a zvyšok tiež nebol špatný ale takmer úplný záver ma trocha od toho super hodnotenia odradil. (str.373- "oživenie" a str.377 a celkovo ten milostný vzťah mi prišiel taký divný, vôbec sa mi to na Pendergasta nehodilo) Inak to bolo akčné, precízne prepracovaný príbeh (až na jednu výnimku ohladom informovanosti Pendergasta o "prepustení" B.S. z ústavu), bez (takmer) žiadneho klišé, napínavé situácie vyvolavajúce pocit strachu i bez použitia Mbwuna či "Diabla"... Fakt som zvedavý na pokračovanie...
Dávam 4/5

Luca287
19.04.2012

Série, kde vystupuje agent Pendergast, jsou všechny super... :-))) napínavé, překvapivé...

sidonie kermack
06.02.2012

Další velice čtivá knížka, ale jelikož už to je nějakou dobu, tak si ji půjčím znovu, pokud tedy bude v naší knihovně k mání.