Dva hroby

Než se vydáš na cestu pomsty, vykopej dva hroby V manhattanských hotelech dojde k sérii záhadných vražd, jejichž pachatel vládne takřka nadpřirozenými schopnostmi. Souvisí tyto zločiny s únosem manželky zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta, kterou dlouho pokládal za mrtvou? Pokouší se ho někdo vylákat do neproniknutelných pralesů Jižní Ameriky, kde se k životu probouzí dávné zlo, schopné ohrozit snad celý svět? Pomstí se Pendergast těm, kteří zničili život jemu i jeho ženě? A přinese mu tato pomsta uspokojení a klid? To vše se dozvíme v dalším strhujícím thrilleru z pera slavných autorů Douglase Prestona a Lincolna Childa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174729/pendergast-dva-hroby-KwY-174729.jpg 4.1167

Pendergast 12.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, BB art

Two Graves, 2012

Kniha Dva hroby

Šnek86

Tak další příběh, kdy se Pendergastova rodina rozroste.Jeho apatie po smrti Helen působila rušivě,byl na pár facek.No a náckové v brazilském pralese a genetické šlechtění, s viděním budoucnosti.Něco bylo až moc, ale ve finále z toho všeho bylo pěkný počtení.Alespoň příběh Corrie byl uvěřitelnější.Těším se na další osudy lidí kolem Pendergasta.
Je tu ještě dost prostoru pro Constance, dítě, Tristama a Albana, Violu a tak pokračuji další knihou.

HonzaT

Pendergast měl nepřeberně síly. Dagosta zklamal :D Příběh cele trilogie skvěly. Preston s Childem jsou proste vyborni, ted ctu mesto opiciho boha to bude take pecka.

ivka67

Knížka se my dostala do ruky čirou náhodou,očekávala jsem nějaký slabší příběh,ale musím přiznat že jsem se mýlila.Kniha mně velice zaujala,dobře se četla,byla napínavá i tajemná,určitě se budu těšit na nějakou další v hlavní roli s agentem Pendergastem.

kubla111

Vysoký standard knih těchto autorů nejde držet navždy. tato kniha svědčí o drobném snížení jejich kreditu. Kniha je poměrně čtivá, obsah napětí a nuda, napětí a nuda - dříve mě jejich knihy udržely od začátku do konce u četby a napjatě jsem čekal na závěr. Tady jakoby chtěli mít konec za sebou, téměř bez tajemství a podivuhodná spleť genetického materiálu. Přesto kniha, která se dá číst.

ferda

Tak mě připadá , že když už spisovatelé nemohou nic lepšího stvořit vymyslí odlehlou super zápornou komunitu do které se proplíží super kladaˇs a smalou pomocí všechny přemůže. Pendergast se mi vždycky líbil, ale ten závěr byl mizerný.

Charley

Možná je chyba v tom, že je to první kniha od tohoto autora a já nečetla předchozí díly, protože na mě tam bylo až moc nesouvisejících linek osudů lidí, které si jely souběžně vedle sebe. Nicméně kniha je psaná pěkně a ráda si přečtu další díl, možná mě čeká vyústění i těch dalších linek :)

albert19
07.11.2018

Kniha dobrá, rád si jednou za čas přečtu od tohoto spisovatele. má to takové své pojetí.

Stanas513
12.10.2018

Kniha od těchto autorů je v pořadí třetí, která se mi dostala do rukou. Evidentně tomuto příběhu předchází jiné knihy, kde jsou nejspíš jednotlivé postavy popsány detailněji. Bohužel nikde nevidím tituly dvou předcházejících knih. Pendergast přesto, že ho autoři popisují jako zombie, má síly za dva a překonává všechny možné překážky, včetně armády nacistů. Zřejmě je nadán nadpřirozenými schopnostmi, o kterých právě v této knize není žádná zmínka. Určitě bych se měla poohlédnout po předcházejících dílech, abych nemusela být příliš kritická.

Autoři knihy

Lincoln Child