Pavlína2019

Zapomenutý pokojZapomenutý pokojLincoln Child

Mě se kniha velice líbila! Tajemný název, perfektní obálka, tajemný příběh. Super. Jsem moc spokojená a doporučuji!

předevčírem

Třetí bránaTřetí bránaLincoln Child

Kniha se mi líbila. Přečetla jsem ji za dva dny, čte se lehce, má hodně zajímavé téma, autora mám moc ráda. Byla poněkud klidnější, než jsem zvyklá, napětí přišlo až skoro na konci spolu s rozuzlením. Doporučuji a těším se na další díl.

Hlubinná bouřeHlubinná bouřeLincoln Child

Výborná kniha, ačkoli se na toto téma často nesoustředím. Avšak tohoto autora spolu s D. Prestonem opravdu zbožňuji, takže jsem se dala i do samostatných knih pana Childa. Všem doporučuji. Ohromně zajímavé, napínavé, přečteno za dny. Popisy postav i prostředí výborně podané. Nevím, kde autoři berou inspiraci, občas jsem si ani prostředí neuměla představit. Obdivuji...

Za ledovou bariéruZa ledovou bariéruLincoln Child

To zase bylo počteníčko!
Perfektní úžasná kniha, nedala se odložit. Tyto pány autory prostě zbožňuji, zbytečné něco dodávat, už hodně napsali například níže čtenáři - viz. Patapuf a Woita.
Všem v každém případě doporučuji, jako ostatně všechny knihy těchto výborných autorů!!

Ztracené město opičího bohaZtracené město opičího bohaDouglas Preston

Moje asi první cestopisná kniha vůbec, k níž jsem se dostala díky panu Prestonovi, kterého zbožňuji a obdivuji - nyní ještě více. Poučné, ohromně zajímavé - zbytečné něco dodávat, poučte se sami... Spousta informací, které člověk neví a důležitých myšlenek, které ho jen tak nenapadnou. Také mě dále velice zajímaly fotky protagonistů na netu a samozřejmě video s komentářem autora. Doporučuji.

Pojď trochu blížPojď trochu blížRachel Abbott

No, opět pecka. Jako všechny knihy od této paní autorky. Musím říct, že mi při čtení tekly vzteky nervy, ke konci jsem četla závratnou rychlostí, abych věděla, jak to bylo, ačkoli malinko jsem tušila. Rozhodně všem doporučuji! Strhující, napínavé i rozčilující čtení.

Hřbitovní tanecHřbitovní tanecLincoln Child

Naprosto skvělá kniha!!!

Ledová bariéraLedová bariéraLincoln Child

Naprosto světová kniha! Tyto autory zbožňuji, jsou skvělí, inteligentní, mají neuvěřitelné znalosti a tak široký záběr nápadů, že jedině tak mohou napsat takovéhle napínavé a skvělé knihy. Nemohla jsem přestat číst, děj rychle plyne, kapitoly jsou příjemně krátké, má to spád... Všem doporučuji!

Ztracený ostrovZtracený ostrovLincoln Child

Moc pěkné. Kniha se mi opět moc líbila. Litovala jsem, že už nemám co číst "o Pendergastovi". Ale Gideon mě taky baví - dobrodružné, napínavé a poučné čtení. Opět obdivuji inteligenci a fantazii obou autorů, jsou skvělí. Všem doporučuji!

V úkrytuV úkrytuLiz Nugent

Perfektní!!! Všem doporučuji!

30.12.2021

Hádanka jménem OliverHádanka jménem OliverLiz Nugent

Před nějakou dobou jsem zvažovala knihu si pořídit, nedošlo k tomu, některé recenze tvrdily, že není až tak dobrá.
Opak je velkou pravdou!!
V knihovně jsem na ni padla a jsem hrozně ráda.
Právě jsem knihu dočetla, za jediný den a jsem ohromně nadšená.
Je prostě perfektní.
Čte se úplně sama, přispívá k tomu i příjemně velké písmo. Velmi se mi líbí kapitoly psané z pohledu různých osob. Prostě se nedá přestat číst. Děj je velice napínavý, jde do minulosti, což mám ráda, tento příběh mě zcela strhnul a ohromně nadchnul. Autorka krásně popisuje povahy a charaktery. Stejné události jsou popsané právě z pohledu různých osob, což je zajímavé a mají spád, děj rychle plyne.
Někdo vyčítá nesympatickou ústřední postavu, ale to se nedá nic dělat. I třeba tím se kniha odlišuje.
Prostě pecka a já rozhodně všem doporučuji!!!

30.12.2021

Ztracené kostiZtracené kostiLincoln Child

Výborná kniha. Opět. Zajímavá, napínavá - všem doporučuji! Už druhá kniha, kde se v úplném závěru objeví Pendergast, který mi tak chybí...

29.12.2021

Malé pikantní vraždyMalé pikantní vraždyJussi Adler-Olsen

Moc pěkné. Autora mám velice ráda. Tentokrát mě potěšil pidi knížkou. První s humorem psaná povídka a druhá sice smutná, ale obě přečtené raz dva. Doporučuji!

26.12.2021

Dům panenekDům panenekErik Axl Sund

Opět, jako vždy, složitá a těžká kniha. Smutný, rozčilující a napínavý děj. Autoři jsou inteligentní a píší velice dobře.

25.12.2021

Příšerné příběhy strýce MontagueaPříšerné příběhy strýce MontagueaChris Priestley

Výborné!!!! Kniha se mi velice líbila, ačkoli jsem už dospělá. Těším se na další díly. Doporučuji!

21.12.2021

Příšerné příběhy z Černé lodiPříšerné příběhy z Černé lodiChris Priestley

Opět super! Jsem velice spokojená, i tato druhá kniha mě nadchla. Ačkoli jsem dospělá a kniha je od našich dětí, velmi jsem se na ni těšila... Doporučuji!

21.12.2021

Tajemství škorpionaTajemství škorpionaLincoln Child

Opět mám velkou radost, jsem nadšená, autoři, které mám velice ráda, mě nezklamali.
Perfektní, napínavý a dobrodružný příběh s oblíbenými hrdiny!
Znovu krásně propracované a inteligentní čtení.
Moc se těším na další knihu a tuto všem doporučuji!!

20.12.2021

Než bude pozděNež bude pozděJenny Blackhurst

Jsem poněkud na rozpacích.
Námět je určitě dobrý a kniha nápaditá.
Nečetla se mi úplně dobře a lehce, občas jsem se ztrácela, je dost složitá. Také font písma jsem zažila lepší, je celkem malé.
Ale napsaná je zajímavě, charaktery i příběh, vše je popsáno precizně. Zase ale nic příliš veselého.
Autorku mám moc ráda, nezjišťovala jsem, o čem kniha bude. A těším se na další...

18.12.2021

DvojčeDvojčeTess Gerritsen

Naprosto špičková kniha!!! Tuto paní autorku mám ohromně ráda, píše skvěle. Napínavé, zajímavé, nedá se přestat číst. Zbytečné dále něco dodávat, doporučuji!

16.12.2021

Chladná jako ledChladná jako ledTeresa Driscoll

Výborná kniha!
Napínavě vstvený příběh, mám ráda střídání děje s minulostí. Přečtěno za dva dny, má rychlý spád, krátké kapitoly, příjemný formát a písmo.
Neměla jsem problém s postavami ani se střídáním současnost-dříve, jako jiní čtenáři a už vůbec jsem nebyla zklamaná očekáváním a recenzemi. Mám to tak, že recenze na knihu od oblíbeného autora nečtu, ani to, o čem je - a beru ji. :-)
Za mě mohu vřele doporučit, chápu, že každý má jiné požadavky, ale já jsem velmi spokojená.

12.12.2021

Vrať se pro měVrať se pro měHeidi Perks

Mě se kniha velice líbila! Paní spisovatelka píše velmi dobře. Mám ráda střídání děje s minulostí. Bylo zde hodně napětí a dávného tajemství. Je pravda, že jsem si musela zvyknout na více postav a také se poměrně stále soustředit na text. Ale nic z toho mi nevadilo. Kniha je výborně vystavěná a děj pestrý a komplikovaný, takže to bylo nutné. Všem ji doporučuji!!

10.12.2021

Mám nad tebou mocMám nad tebou mocTeresa Driscoll

Výborná kniha! Nedalo se přestat číst. Zajímavý děj. Napínavý. Psáno z pohledu více lidí, což se mi líbí. Jakož i krátké kapitoly. Objevila jsem další oblíbenou autorku. Píše velice dobře. Všem knihu doporučuji.

07.12.2021

Muž s unavenýma očimaMuž s unavenýma očimaMartin Goffa

Ze dvou mnou čtených knih od tohoto autora jsem byla nadšená. Tuto jsem proskákala, ale přečtu si další...

Přiznat vinuPřiznat vinuMartin Goffa

Jsem moc spokojená...

05.12.2021

Živý mrtvý a další policejní povídkyŽivý mrtvý a další policejní povídkyMartin Goffa

Mě se druhá kniha tohoto autora opět líbila! Krátké, zajímavé a reálné povídky. Dobře, svižně a vtipně napsáno! Přečteno najednou. Doporučuji.

Zlomené dušeZlomené dušeSimone St. James

Mé první setkání s autorkou - píše moc pěkně. Moje oblíbené střídání minulosti a současnosti. Zajímavý, dojemný a napínavý příběh, dobře skloubený. Výborně popsané postavy... Měla jsem obavy, zda nebude příběh příliš duchařský - ale ne, vše akorát, nepřehnáno, naopak do knihy dobře zapadá, jsem spokojena. Přečteno velmi rychle, moc příjemný formát knihy i gramáž listů. Knihu všem doporučuji...

04.12.2021

Obchod s orgányObchod s orgányTess Gerritsen

Paní autorku mám velice ráda! Knihy z lékařského prostředí příliš ne. Ale tato byla perfektní. Jako vždy výborně napsaná. Napínavá, zajímavá, nedalo se skoro přestat číst. A také dojemná. Ale i rozčilující. Hrozné téma. Knihu určitě doporučuji!

29.11.2021

Noc, kdy zemřelaNoc, kdy zemřelaJenny Blackhurst

Výborná kniha! Přečetla jsem ji jedním dechem. Autorka píše velice zajímavě. Je napínavá, má výborný děj. Střídání minulost se současností mám velmi ráda. Všem doporučuji!

27.11.2021

Pomalu hořící oheňPomalu hořící oheňPaula Hawkins

Prostě celkově smutné.
Jsem poněkud zklamaná. Těšila jsem se.
Na Dívku ve vlaku - perfektní - tohle určitě nemá, Do vody jsem vůbec nedočetla.
Hrdinové knihy byly hrozní, téma asi celkem běžné.
Jsem na rozpacích, moc se mi kniha nelíbila.

24.11.2021

Katova dcera a prokletí moruKatova dcera a prokletí moruOliver Pötzsch

Úžasná kniha, perfektní, jsem stoprocentně nadšená. Všichni si ji přečtěte, jakož i všechny ostatní autorovy knihy. Píše skvěle, moc šikovný pán!

22.11.2021