pavel9989 pavel9989 komentáře u knih

Lovkyně informací Lovkyně informací Taylor Stevens

Kniha má takový zdlouhavější rozjezd, ale pak je děj napínavý. Aspoň vím, kam, ani zadarmo, nepojedu na dovolenou :-)

03.04.2020 3 z 5

Pět mrtvých psů Pět mrtvých psů Michal Sýkora

Pěkné počteníčko. Teď už jen kouknout na TV film a srovnávat.

20.03.2020 4 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Perfektní středověký román. Už se těším na další díl.

09.03.2020 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Velice rychle přečteno, pro mě bylo téma docela i humorné. Podobnost s Dextrem opravdu velká :-) Doporučuji přečíst.

25.02.2020 5 z 5

Zlatá růže Zlatá růže Zuzana Koubková

Opět skvělé čtení, jako ostatní knížky od paní spisovatelky. Už se těším na další.

05.01.2020 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Kniha se dobře čte + pěkný obal :-) Akorát ten příběh... V podstatě stačí přečíst prvních pár stran, pak poslední dvě kapitoly a je to. Zbytek se v podstatě na konci vyvrátí - vše je jinak.

29.12.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Zajímavá kniha, jen prvních cca 70 stran bylo nezáživných. Po "přežití“ začátku jsem ji velmi rychle přečetl.

26.12.2019 4 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Vtipná a čtivá kniha, od mého oblíbeného autora. Jen tedy srážím hvězdičku za to, že mám teď obavy, abych někde nanarazil na hrdinku druhé povídky. A to fakt nechci :-D

29.09.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Lehké, humorné, relaxační čtení.

22.09.2019 4 z 5

Záhada zlatodolu Záhada zlatodolu Zuzana Koubková

Opět super čtení.

28.08.2019 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Nechápu, jak může některý autor napsat knihu, která má cca 200 stránek a je to nuda. Tato spisovatelka napsala již druhou knihu, celkem tedy přes 1100 stránek, která mě velice bavila. Už se těším na čtení dalších dílů.

17.08.2019 5 z 5

Liverpool FC: Příběhy legend Liverpool FC: Příběhy legend Simon Hughes

Ač fanoušek Liverpoolu, mě kniha místy nebavila.

17.08.2019 3 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Od autorky jsem dříve četl knihu Pět (jako hráč geocachingu), a ta se mi líbila, i když mi děj chvílemi přišel přehnaný. Kniha Saeculum byla tedy má druhá od této autorky a velice mě překvapila. Příběh s trošku středověkou tématikou je velice zajímavý. Když jsem knihu četl, pokaždé jsem se těšil na další a další stránky. Ačkoliv jsem přemýšlel, jak by mohla kniha končit, tak mě konec překvapil. Rozhodně doporučuji k přečtení.

03.07.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Jak píší jiní, Hadrový panák měl lepší příběh. Ale i tato kniha je velmi čtivá, člověka nenudí a přečte ji velmi rychle. Bavila mě.

25.06.2019 4 z 5

Zloději hedvábí Zloději hedvábí Dirk Husemann

Přečetl jsem všechny tři knihy od tohoto autora a tato byla asi nejslabší. Ale i tak příjemné počtení, kdy si člověk odpočine od detektivek atd.

17.06.2019 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na knihu jsem čekal dost dlouho, stále jí měli v knihovně vypůjčenou. Konečně jsem se k ní dostal a musím říct, že paráda. Vše je tam pěkně vysvětleno. Už se těším, až si vypůjčím druhý díl.

03.06.2019 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Super kniha, pro ty, kteří mají oblíbenou středověkou tématiku. Kniha má přes 500 stran a ani chvíli mě nenudila. Už se těším na další díly, až si je přečtu.

26.05.2019 5 z 5

Text Text Dmitry Glukhovsky

Tak tato kniha mě tedy vůbec nenadchla. Několikrát jsem se přemluvil, abych pokračoval dále.
Celý příběh je psán, jako by jej vymyslel nějaký puberťák. Možná to je tím, že to je má první kniha od novodobého ruského autora, a možná i posledního... Někomu se třeba bude líbit, ale za mě žádná sláva. A to má zlatou medajli.

13.05.2019 1 z 5

Ledoví piráti Ledoví piráti Dirk Husemann

Super čtení. příběh je velice zajímavý (i když někteří píší opak). Kniha mě zaujala více než Slon pro Karla, kterou jsem četl první.

03.05.2019 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Vynikající čtení s velmi zajímavým tématem. I forma krátkých kapitol, kterou je kniha psaná, je velmi příjemná - nutí stále číst další a další kapitoly.

25.03.2019 5 z 5