Pája699 Pája699 komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Prostě před Carterem smekám. Další super jízda a povedený kousek je tato kniha. Carter prostě umí! Jeho knihy nejdou odložit z ruky ať děláte co děláte :-) Za mě určitě jeden z nejlepších spisovatelů. Rober a Carlos jsou super dvojka a už se nemůžu dočkat, dalšího případu.

25.11.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Temné hlubiny velice ráda doporučím. Je to jedna z nejlepších knih z celé série, co jsem od autora četla. Pan Bryndza je prostě skvělý autor a ani tentokrát mě nezklamal. Jeho knihy se čtou sami. Opět nechybělo napětí. Prostě skvělé!

22.11.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

První setkání s autorem a dám zatím pouze 4 hvězdy. Věřím, že po těch všech recenzí narazím na "lepší" knihu. Nemohu říct, že by se mi kniha nelíbila, naopak. Krásně se četla, děj, spád to všechno mělo, ale ten konec mi přišel zbytečně zdlouhavý a překombinovaný. Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora :-)

20.11.2019 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další super, napínavý příběh. V tomto případě, mě vrah opravdu nenapadl. Jooo paní Marson prostě umí psát a čtenáře vtáhnout do děje. Přiznám se, že v této knize mě více bavil děj sociopatky Alex a další pokračování ze soukromí Kim Stoneové. "vedlejší" vraždy jsem brala jako doplňující příběh :-)

20.11.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Pro mě je to určitě nejlepší kniha od autorky, co jsem zatím četla :-) Nemohu jinak, než jen doporučit dalším čtenářům! Zajímavé téma, ale z odhalení pravdy, mi bylo až do breku. Čtivá a napínavá....

13.11.2019 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Za mě povedený kousek od této autorky. Mě se naopak líbilo prolínání současnostni s minulostí. Čtenář tak pochopí, kdo co jak a proč a vše pak dává smysl. Chvilkama mě hlavní hrdinka štvala, sama jsem ji popoháněla, ať už jim to konečně řekne :-) Za mě super počtení.

12.11.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Mlčenlivé ženy určitě stojí za přečtení. I když je fakt, že jsem od knihy čekala o trochu více....taková pohodová knížka která se krásně čte, ale žádný wow efekt se nekonal. Líbí se mi autorčin styl psaní. Některé hlášky vážně stojí za to :-) psaní z dvou pohledů Meggi a Lary byl taky super.

07.11.2019 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Druhá kniha od tohoto autora a fakt smekám a tleskám. Nekutečný mazec a jízda v jednom. Tohle má prostě tyl a grády:-) Mrazí mě ještě teď a nad odhalením vraha jsem zůstala sedět s pusou do kořán. Jdu se pustit s chutí do dalšího dílu.....

04.11.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Svým způsobem jsem knihy od tohoto spisovatele odkládala. Bála jsem se, co mě v knize za brutality čeká :-) ale po přečtení této knihy musím říct, že jsem moc ráda a začla jsem číst. Autora jsem si zamilovala. Skvělý styl psaní, žádná zbytečná omáčka kolem. Originální námět, zápletka, rozuzlení. Prostě fičák od začátku až do konce. Hurá do dalšího dílu...jdeme se bát....

01.11.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Nechci říct, že by mě kniha nebavila, ale něco mi tam prostě chybělo. První díl se mi líbil více, ale i tak moc zajímavý příběh, který jsem přečetla za dva dny. Hurá do dalšího dílu :-)

29.10.2019 4 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Bohužel wow efekt se u této knihy nestal. Čekala jsem trochu více...kniha neurazí, ale ani nenadchne. Za mě slabý průměr.

29.10.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Pár knih jsem na toto téma přečetla a bohužel musím říct, že tato kniha mě nikterak nezaujala, bohužel. Pro mě dost nedůvěryhodný příběh.

24.10.2019 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nemůžu jinak, než dát 5 hvězdiček. Paní Coollen prostě umí psát! Od jejich knich se nemůžu prostě odtrhnout. Při čtení této knihy se mi střídali emoce. V jednu chvíli se člověk směje a vzápětí se mu chce brečet. Pro mě určitě silný příběh s tématem, který si zaslouží pozornost

24.10.2019 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Opět super počtení od začátku a ž do konce. Kniha od khihy lepší a lepší. Miluju tohle dvojici!

21.10.2019 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Nedá se napsat nic jiného, než zase super kniha. Pro mě i lepší jak jednička :-) Nová kolegyně Rose, tomu dodala správný šmrc a zpestření. za me super

21.10.2019 5 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

TOP TOP TOP tahle knížka. Kdybych mohla, tak dám i více hvězd :-) jedna z nejlepších knížek autorky. čtivé, napínavé, prostě super počtení. Přečteno jedním dechem.

14.10.2019 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Bohužel kniha nemastná, neslaná. Děj byl předvídatelný, bohužel mě to nikterak nezaujalo a nenadchlo. U této knihy jsem se nudila a tešila se,až bude konec.

14.10.2019 2 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Napínák od začátku až do konce. Vraha jsem si tipla velmi brzo, ale neubralo to knize napění, zajímavá zápletka.... Je tam pár zvratů, které jsem opravdu nečekala. Záverečná řeč vraha mě tak trochu děsila.....určo stojí za přečtení

07.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nemohu jinak, než dát 5 hvězdiček. Za mě zatím nejlepší díl z celé série, prostě TOP! Velmi povedená kniha, žádná hluchá místa, napětí jak hrom. Malá piha na kráse: trošku mi vadil uspěchaný konec, ale jinak prostě opět super počtení. Waw

04.10.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Myslím si, že jsem našla nového spisovatele, který stojí za to :-) Vyšetřovatel Carl a jeho asistent Asad jsou prostě boží. Rozjela jsem sérii oddělení Q a už se moc těším na pokračování..všechny zbylé knihy zamluveny v knihovny. Pohodlně se usazuju a jde se číst :-)

03.10.2019 4 z 5