Owain Owain komentáře u knih

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Zase skvělé, nemohla jsem se odtrhnout.

17.06.2022 5 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Smutný příběh Agnes. Kniha pro mě překvapení, nečekala jsem nic extra, ale opak pravdou. Autorčina prvotina a mysím, že se jí tedy povedla.

18.04.2022 5 z 5

Dracul Dracul Dacre Stoker

O to bylo skvělé. Deníkové popisy mě uplně vtáhly a něšlo se odpoutat. Dokonce ve mě hlodá červík, že je to opravdu podle pravdy =)

13.10.2021 5 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Má první kniha od autorky a bylo to počtení teda. Děj hned hodí do víru a nejde přestat číst. Občas mrazivý pocit na zátylku, když po dlouhém pátrání vyšlo najevo pravé tajemství jednoho ostrova. Určitě doporučuji.

30.08.2021 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět super čtení. Celá série mě bavila, každá kniha napínavá. Až vyjde další, určitě si musím přečíst.

20.09.2019 5 z 5

Bílá vydra Bílá vydra Josef Kutík

Prostě krása. =)

04.08.2018 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Strhující, srdceryvné, hrozné, neskutečné.Nemám slov. Tuhle knihu určitě doporučím všem. Nikdy se nesmí zapomenout na to, co se dělo. Zanechala ve mě spoustu pocitů.Já sama bych neměla tolik síly, obdivuju ty ženy.

02.03.2018 5 z 5

Král šedých medvědů Král šedých medvědů James Oliver Curwood

Paráda, dokud jsem nenarazila tady na pana Curwooda, vůbec jsem nevěděla, že můj oblíbený film z dětství je podle této knihy.

01.04.2016 5 z 5

Síla psa Síla psa Thomas Savage

Jedna z mála knih, která mi utkví v paměti a přečtu si ji určitě jednou zas. V doslovu mě zaujaly i další autorovy knihy, škoda, že nejsou přeloženy.

14.10.2022 5 z 5

Dědictví kostí Dědictví kostí Dolores Redondo

To byla jízda. Zase jsem četla až do nevidím, prostě Vás to nechce pustit. Zde se vyšetřování pomalu , ale jistě týka vrchní inspektorky a její rodiny. Tajemství, které bylo pohřbeno, vychází na povrch a Amaia se s ním musí nějak popasovat. Minulost se pomalu odkrývá a mě z toho i zamrazilo. Okamžitě jdu na další díl =)

16.02.2022 5 z 5

Na smrť I. Na smrť I. Jozef Karika

Pozvolný začátek vás pak hodí do Ameriky a života tamních mafiánů, to se mi moc líbilo. Popisy drsné atmosféry byly uplně reálné. Příběh Karla zatím jen tak pozvolna se rozvíjejíci, ale první kniha u mě, kdy je postupně popsán nástup moci a jak to vnímá postava.Pak už to jede jak na drátě, nemůžu přestat číst, ikdyž události jsou hrozné, prostě čtete. Ju hned na druhý díl.

27.07.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Hodně napínavé a čtivé, doporučuji =)

26.02.2021 4 z 5

Rolf zálesák Rolf zálesák Ernest Thompson Seton

Nádherná kniha, popisy prirody a zivota me uchvacuji porad. I pribeh pratelstvi Rolfa s Quonabem.

07.11.2018 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Děkujeme pane Venezio, že jste přežil a nakonec se odhodlal o té hrůze promluvit!!! Autentické svědectví nepochopitelného hnusu ještě dokreslil David O'lere svými malbami. Kdybych už nějakou knihu o holocaustu nečetla a sáhla po téhle hned poprvé, asi bych to psychicky nedala. Neskutečne obdivuji těch pár lidí, kteří tohle přežili a nezbláznili se.

03.05.2018 5 z 5

Velitelem v Osvětimi : autobiografické zápisky Velitelem v Osvětimi : autobiografické zápisky Rudolf Höss

Moc jsem od kniky nečekala, ale kupodivu mě překvapila. Nechci ho obhajovat, ale měl náročný úkol, splnit vše podle Himlerových rozkazů. Jak už bylo řečeno, pokud by odmítl, nahradili by ho někým jiným. To samozřejmě neomlouvá, to co dělal, jen jsem získala taký druhý pohled na věc.

23.04.2018 4 z 5

Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky Agatha Christie

Tak tady jsem se sekla na celé čáře =) Poirot opět perfektní =)

06.11.2014 4 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Skvělé! Napínavé, po dlouhé době kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout.

23.04.2023 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Skvělé, jinak to popsat neumím, teď jen vydržet na další knihu.

16.08.2022 5 z 5

Oddíl Oddíl Nick Cutter

Teda, vypadá to na pohodu, ale pak do má grády a občas je to fakt hnus. Ale moc semi to líbilo. Masakr.

31.03.2022 4 z 5

Oběť bouři Oběť bouři Dolores Redondo

Úžasná trilogie, napětí,tajemno, vše co má správná krimi mít. Doporučuji.

23.02.2022 5 z 5