novina novina komentáře u knih

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Příběh mě moc neoslovil, nepřišel mi uvěřitelný a nebavil mě.

09.12.2022 3 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Nenáročné čtení, bavilo mě to.

24.11.2022 3 z 5

Jeho poslední slova Jeho poslední slova Laura Dave

Thrillerem bych knihu rozhodně nenazvala, spíš psychologický román. Ale příběh byl čtivý. Styl psaní mi seděl, kratší kapitoly byly moc fajn.

07.11.2022 4 z 5

Příliš tiché lesy Příliš tiché lesy Kimi Cunningham Grant

Četla jsem jedním dechem. Konec byl těžko uvěřitelný, ale vlastně mi to nevadilo.

22.10.2022 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Četla jsem jedním dechem. Moc se mi líbil styl psaní a prolínání času.

07.10.2022 5 z 5

Pohádky a pověsti z Rychlebských hor Pohádky a pověsti z Rychlebských hor Karel Jedonek

Pohádky a pověsti vztahující se ke skutečným místům Rychlebských hor. Krásně napsané a doplněné hezkými ilustracemi.

16.09.2022 5 z 5

Pravda nebyla k dostání Pravda nebyla k dostání Lucie Hlavinková

Každá rodina má nějakého kostlivce ve skříni. A když se k tomu přidá komunismus...

09.09.2022 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Tento díl mi přišel o fous slabší než předešlý. Ale pořád to bylo napínavé čtení od kterého se nešlo odtrhnout.

06.09.2022 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Pokaždé najdu nějaký detail, kterého jsem si dříve nevšimla. Kniha, která vyzní úplně jinak když ji čtěte v 15 letech nebo v 35.

31.08.2022 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Napínavé až do konce. Styl psaní mi moc seděl a těším na se další autorovu knihu.

31.08.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

(SPOILER) Opět napínavé čtení, od kterého se nelze odtrhnout. Mám pocit, že Kim ze sebe strhává tu nepropustnou slupku. Briantův příběh děj skvěle doplňoval.

26.07.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Podezřívala jsem každého z nich. Pokaždé, když jsem si byla jistá, že jsem odhalila vraha, tak mě další zápletka přivedla k dalšímu potencionálnímu vrahovi. Napínavé do poslední stránky.

21.07.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

(SPOILER) Hartlův styl psaní mi sedí a u jeho knih si zaručeně odpočinu. Aleš byl totální borec, protože dát tu situaci chtělo sakra koule.

19.05.2022 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Ze začátku jsem měla problém se v příběhu zorientovat, ale pak to nabralo spád a četla jsem jedním dechem.

02.05.2022 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Shrnutí Borisova života jeho očima. Místy smutné, tragikomické - i takový je život.

27.04.2022 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Jako první jsem četla Inkoust, ale vlastně to vůbec nevadilo. Četla jsem jedním dechem, bavilo mě napětí mezi Marni a Francisem.

24.04.2022 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Tohle byla jízda od začátku do konce. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Jak to s Maxem dopadlo? Nečekané, strhující.

19.04.2022

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Líbilo se mi, že si Hynek na nic nehrál. Nesnažil se ukázat v lepším světle. Prostě to bral tak, tak to je.

07.04.2022 5 z 5

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Harry Potter - láska na celý život :)

05.04.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Četla jsem jedním dechem. Hrozně mi seděl styl psaní a už se těším na další autorčinu knihu.

14.03.2022 5 z 5