NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Krasny pribeh plny bolesti, smutku a lasky. Ti dva pro sebe byly jako stvoreni a i pres vsechny nastrahy, bojovali ! :) Jsem za ne moc stastna! Pribeh se mi libil, me samotne se nektere casti velmi dotykaly takze i slzicka ukapla..

18.04.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Super ! Kniha se mi velmi líbila a jsem opravdu ráda že jí mám v knihovně !! :) Jedná se o klasickou oddechovku ke které se zcela jistě ještě někdy vrátím ! :) Navíc, tento druhý díl ze série mě bavil o něco víc než ten první ... :) Každopádně, neváhám a jdu předobjednat další díl - Toužím po tobě ! :)

28.03.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak tenhle dil byl daleko lepsi nez ten prvni!!! Jsem uplne unesena z Tristana. Navic, tak jako pri teto knize jsem se jiz dlouho nenasmala :D !! DOPORUCUJI!!!!

06.12.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Jednim slovem, romantika. Prijemny pribeh, precetla jsem knihu na jeden nadech. A jsem spokojena. Tesim se na pokracovani serie tedy na pribeh Bridge. :))

05.03.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tahle autorka me jednou zabije! Vazne, jeji díla jsou vazne neco. Ctenar nikdy nevi co ho nakonec ceka i kdyz si celou dobu nalhava ze to vi! Jaaa vazne nevim co vic napsat, proste jen… pokud stojite o knihu, ktera neni jen oddechovka tak si ROZHODNE prectete tuto knihu! Dej, tajemno, prekvapeni, laska, smutek a vsechno okolo umi Colleen vazne skvele vystihnout. Knihu jsem precetla na jeden nadech! :)

09.01.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Parada! Opet jsem se pekne zasmala! Cela tahle serie me bavi! :)

25.08.2022 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

(SPOILER) Skvělá série ! Příběh Raven a Daltona mě možná bavil o chlup víc než příběh Cala a Morgan i když každý má něco v sobě co Vás vtáhne do děje! :) Už se těším na 3. příběh dalšího z bratrů !! :)

08.05.2020 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Tak tahle knizka me opravdu dostala. Silny pribeh!! Precetla jsem ji behem jednoho dne a nemam slov! DOPORUCUJI

11.03.2020 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Paradni oddechovka!!! Vazne, super pocteni! :) Hned kupuju dalsi knihu od autorky a jdu nato pise opravdu skvele! :)

16.12.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Moc fajn pocteni! Celou serii jsem precetla behem tydne! A jsem spokojena! Nektere dily byly lepsi a nektere horsi! Tento spolecne s Cajovnou v japonsku se radi pro me mezi ty nejlepsi z cele serie! :) Ja tedy, jednoznacne doporucuji celou serii! :))

16.01.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Boží! Tento dil byl jeden z nejlepších! Hrozně se mi libil náhled do Japonske kultury! :) a pribeh? Byl vazne moc fajn! :)

15.01.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Moc hezka kniha! Pribeh hezky plynul. Jsem spokojena. :)

08.01.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Vážně dlouho jsem se této knize bránila. Vzhledem k tématu v ní jsem měla tak trošku strach co se bude dít. Už od začátku jsem v sobě cítila napětí .. Musim vam ale rict jedno, to hodnoceni tady ma rozhodne zaslouzene… Jedna se o velmi silny pribeh ktery i me samotne pomohl tak trochu pochopit co se zenam v teto situaci deje v hlave...

19.09.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Neuveritelna prasarna…. tato kniha se rozhodne radi do žánru - EROTIKA. Takze pokud jste na tento styl knih tak hura do toho :)

18.09.2021 4 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Silný příběh který mě pohltil. Je v něm dost věcí k zamyšlení,..život není vždycky fér ale i přesto jdeme dál..

18.09.2021 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Supr kniha! Moc mě bavila , po jejim přečtení jsem musela hned navázat na další díl o dalším z bratrů! :) :) Jsem spoko!

08.05.2020 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Me se kniha libila. Sice chvilemi dost pripomina stribrnou labut ale i tak je pribeh jiny a poutavy! Tohle je presne me gusto!! Tesim se na pokracovani! :)

19.01.2023 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Tak jo, tohle byla zase jizda! Nemuzu se dockat dalsiho dilu ! :) Tuhle spisovatelku proste zboznuju, kazda jeji kniha me zatim pohltila takovym zpusobem ze jsem nebyla schopna prestat cist dokud jsem ji celou nedocetla! :D

17.04.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Skvele!! Kniha me pohltila, cetla se prakticky sama. :) Za me rozhodne stoji za precteni !

16.04.2022 5 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Tak tato kniha me bavila daleko vic nez prvni dil! Mozna to bude tim ze jsem sama zamilovana do Devona? Asi jo, je to cukrousek. :D Uz v prvnim dile mi proste sednul! Co se tyce Giselle? Byla vazne zakletá ale taky sni byla zabava. Tihle dva se k sobe proste hodi. A ja vazne doufam ze bude pokracovani s Aidnem! Tohle je totiz moje nova oblibena serie!! :)

28.11.2021 5 z 5