nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Podle mě mnohem lepší než první díl..postavy Brenna(drsňačka) a Jake (sebevědomý hokejista) mi strašně sedly a od začátku do konce mě neskutečně bavily...samozřejmě menší drama a problémy s ex nemohly chybět.. tenhle typ příběhů miluju...dva lidé kteří se "nesnáší",ale vládne mezi nimi chemie si postupně uvědomí že bez sebe nedokážou být..

Lov Lov Elle Kennedy

Hodně jsem se bavila..dvojice Summer a Colin byli vtipní,tvrdohlaví, vášniví a strašní roztomilouši Straaaašně dlouho jim trvalo než se dali dohromady,ale stálo to za to...každou stránku jsem je popoháněla aby to už dali dohromady a dočkala jsem se ️

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

knížka mě úplně pohltila...hlavně části, které psala Verity ve své autobiografii..to mě extra dostalo..místy to bylo hodně drsné i na mě strašně jsem nadávala jak se chovala a chtělo se mi brečet...a konec,to bylo jako doprčic co??!! ...no doteď nevím čemu věřit...tahle knížka ve mně nechala spoustu otázek a pocitů
Klobouk dolů

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

"Láska znamená naučit se mluvit jazykem toho druhého"

Čím dál víc miluju Miu ️ co knížka,to úžasný příběh plný lásky,štěstí,ale i bolesti
Archerův hlas nebyla výjimka..ze začátku jsem se trošku bála co z toho vznikne,ale každou stránku jsem hltala jak nic až jsem se dostala k poslední stránce,což mě celkem naštvalo...nechtěla jsem aby to skončilo...takhle nějak si představuji skutečnou lásku...i přes Archerův problém k němu byla Bree laskavá, milá, chápavá a oddaná..nejedna slza ukápla až jsem si říkala jaktože ty moje slzné kanálky ještě můžou něco produkovat ‍️ Archerův hlas byl hodně smutný a zároveň krásný příběh..z toho konce jsem měla srdce až v krku...nesnáším takové šokující scény

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tuhle knížku jsem si úplně maximálně zamilovala...
Hlavní hrdina pěknej grázlík,měla jsem chuť ho praštit,ale to dávalo knize to její kouzlo...️

Hra Hra Elle Kennedy

Krásný příběh o přátelství, které přeroste v něco víc..Postavu Huntera jsem si oblíbila už v předchozích dílech takže jsem se strašně těšila i na jeho příběh ️ Demi trhlá sympaťačka...ti dva mě strašně bavili už od začátku...autorka opět nezklamala

25.08.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Skvělá oddechovka,která se četla sama..přesně nějak takhle jsem si to představovala...jenom mi přišel moc uspěchaný konec... trošku bych to ještě protáhla
Nicméně se mi strašně líbilo že se hlavní postavy (Preston a Tara)nesnášely..mám ráda když se vztahy mezi nimi postupně mění..chemie mezi nimi byla nepřehlédnutelná..strašně jsem se bavila když se ti dva hádali nebo si dělali naschvály..je to ten typ knížky kterou máte za pár hodin přečtenou

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Podle mě je Shari Lapena nejlepší autorka psychothrillerů..všechny knížky jsem hltala a přečetla strašně rychle..Autorka vám nasadí brouka do hlavy už při prologu..čte se to prostě samo a nutí vás to přemýšlet o tom,kdo je pachatel,zatímco podezřelých přibývá a přibývá a najednou BUM! a je to úplně někdo jiný a vy skončíte s vykulenýma očima a spadlou bradou :DD

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Tohle byla fakt pecka. Skvělá oddechovka pro romantické duše ️Vůbec jsem nevěděla,co od toho mám očekávat,když jsem si knížku objednávala,ale byla jsem mile překvapená..Eden mě občas pěkně štvala vám povím,ale Paul byl prostě k sežrání Babča Nanabeth a kachna byli skvělé a zábavné zpestření v příběhu ️Konec mě hodně dojal a hlavně překvapil

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

(SPOILER) Skvělá kniha.. krásný i trochu smutný příběh...Sarina má úžasné příběhy z hokejového prostředí, ať už solo a nebo ve spolupráci s Elle Kennedy ️ Bála jsem se toho, protože když jsem viděla, že hlavní hrdinka je invalida,myslela jsem, že se to v jednu chvíli pokazí,stane se nějaký nereálný zázrak a bude z toho blbost...díky bohu za ty dary a nic takového se nestalo...žádné takové "tvoje láska mě vyléčila,už můžu skákat 3 metry do vzduchu" i když bych to Corey vážně přála...byla to skvělá holka...i ve svém stavu optimistická a sarkastická,přesně tak,jak to mám ráda...žádná fňukna narozdíl od Adamové přítelkyně...ta mě tam slušně řečeno štvala,div jsem si oči nevykroutila..Adam byl strašný sympaťák,nechápala jsem kde nabral tak de*ilní holku barbie jako fuj nesnáším ji (na to,že tam skoro vůbec nebyla jsem se rozvášnila trochu) ...Adam a Corey 4ever prostě!!!! Ti dva spolu prostě jsem si tu knížku nehorázně zamilovala

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Typická sestava hlavních postav: bohatý,sexy,vtipný a single chlápek a obyčejná holka,kterou jeho peníze absolutně nezajímají…příběh byl ale strašně chytlavý,vášnivý a vtipný a četlo se to samo..když se Emily a Jameson setkali po roce znovu tak mi byl Jameson strašně protivný,choval se jak blbec a byla jsem strašně ráda,že Em nepatří mezi ty hrdinky,co si nechají hned rozvazovat a mluvit do života…oba si byli tak strašně povahově podobní a jejich slovní přestřelky mě hodně bavily ️chemie tady lítala ze všech stran a písmen líbilo se mi že si všechno říkali narovinu,i když teda Jay byl někdy urážlivý jak 5ti leté dítě

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

1. díl trilogie Mount
První kniha od této autorky...nad obálkou jsem doslova slintala upřímně,čekala jsem všechno,ale ne toto!! Kniha dělaná přesně mně na míru..během pár hodin jsem ji zhltla,ani jsem nechapála,jak jsem se dostala až na konec...ten mě rozsekal úplně nejvíc...Nechybělo mi tam absolutně nic.. Jenom mi teď na velice mocného muže,má velice strašné jméno :DD Líbilo se mi, že z Kiery neudělala autorka nějakou zakřiknutou blbku,ale že má Kiera "koule" a dokáže se Lachlanovi postavit Chlápky tohoto typu v knížkách miluji víc takových knížek prosím

Výzva Výzva Elle Kennedy

"Všichni se snažíme zjistit, kdo vlastně jsme a schováváme se za maskou odvahy"

Skvělé zakončení série ️ Elle je sázka na jistotu,její příběhy z hokejového prostředí jsou skvělé, romantické a vtipné..sice předvídatelné,ale tady mi to vůbec nevadí..u Výzvy jsem se hodně nasmála, Conor byl naprosto dokonalý ️kdyby se naučil líp komunikovat,tak by se vyhnuli tomu menšímu dramatu,ale to by pak nebylo ono V Taylor jsem se hodně viděla...ze začátku zakřiknutá holka s komplexi ze svého vzhledu,ze které se vyklubala strašně fajn pohodová holka ️ Strašně se mi líbilo jak se ten jejich falešný vztah vyvíjí a pomalu se propracovávají ke skutečnému ️ ostatní kluci z předchozích dílů nezklamali...pořád vtipní,sexy troubové ️ Série Off Campus a Briar U řadím mezi ty nejlepší co jsem kdy četla

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Dokonalý příběh o tom,že ne všechny rodiny jsou tak dokonalé jak navenek ukazují..příběh Trenta a Eddie mě chytl za srdce...je plný intrik a vášně a nedal mi spát.. jediné co mi tam nesedlo byl věkový rozdíl

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Strašně se mi ta knížka líbila..sfoukla jsem ji za pár hodin.. čekala jsem úplně něco jiného a byla jsem mile překvapená..
Daxtona jsem si oblíbila hned...na postavu Kailyn jsem si chvilku zvykala..ze začátku mi byla strašně protivná,ale postupem času si mě získala ️️
Krásný romantický příběh, nechybělo trochu toho dramatu a intrik

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Tohle bylo naprosto úžasné..za mě zatím první díl lepší ale jen o trošku ️ Sarkastické a dvojsmyslné popichování hlavních postav byla sranda... hodně jsem se u tohoto dílu bavila...nechyběla romantika,erotika a nějakého lehké rodinné a vztahové drama..kniha dle mého gusta ️

Reid Reid Melanie Moreland

Prozatím nejlepší díl ️Na mě teda celkem dost emoční bomba Nonstop slzy v očích...ty knížky ze mě udělaly úplnou trosku ufňukanou ‍️ Reid to neměl v životě vůbec lehké a kvůli tomu se cítil méněcenný a nevěřil, že si zaslouží to nejlepší...strašně se mi líbila jeho upřímnost,všechno řekl hned na rovinu a byl hodně obětavý... ze začátku to byl takový stydlín ale pak se pěkně vybarvil a pochlapil️ Becca byla skvělá, stála při něm a vždycky ho vyslyšela...ten její otec mi teda fakt hodně pil krev..Samozřejmě se tu ukazovali i Bentley,Aiden a Maddox a víc se tu ukazoval i Richard z autorčiné předešlé duologie Kontrakt...️️ Probíhá scénky Aiden+Reid byly k nezaplacení...ti dva mě dohnali k slzám smíchu Ti dva si byli úžasně blízcí...a na konci jak se kluci z BAM k Reidovi zachovali velkoryse...to bylo něco ️️️
PS: První knížka,kde byl hlavní hrdina panic

Idol Idol Kristen Callihan

Příjemná romantická oddechovka..Knížka mě bavila...ale nemůžu se zbavit dojmu, že tomu něco chybělo.. nějaká akce nebo prostě...já nevím Hodně jsem si hlavně užila tu část kdy byli u Libby doma...jakmile se přešlo na část,kde byly koncerty a večírky,tak to nějak ztratilo to svoje kouzlo..jinak seznámení Libby a Killiana bylo dost velice zajímavé a vtipné Oba byli dost sympatičtí a zamilovala jsem si je..

25.08.2021 4 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Ani nevím co k tomu pořádně napsat,abych to všechno nevyspoilerovala Kniha je rozdělena na 2 části..tu první jsem suverénně celou probrečela...život dokáže být opravdu hodně krutý a hlavní téma první části mi je hodně blízké,takže jsem z toho byla hodně rozmrzelá a smutná a padly na to 3 balíčky kapesníčků..Ellie a Grey se setkali na párty a hned si padli do oka..postupem času se z jejich vztahu vyklubalo něco víc..oni dva byli strašně úžasní...hlavně Grey...to jak stál při Ellie v jejím nejtěžším období i když to sám neměl doma zrovna lehké bylo strašně mile a okouzlující..bohužel nastal čas,kdy se museli rozejít...ze začátku se snažili být v kontaktu přes maily,ale práce,vysoká a časový rozdíl nehrál v jejich prospěch..2. část se odehrávala o 16 let později...uff tady jsem byla taky trošku vykolejená,ale už ne tak moc...Ellie pro Greye začala pracovat jako chůva a jeho chování mě teda dost šokovalo a naštvalo.. bála jsem se, že se z Greysona stal totální šmejd, strpěl ztrátou ženy a traumatem z nehody...strašně jsem si oblíbila jeho mladší dceru Lorelai,byla strašně milá a věčně usměvavá i po tom, čím si celá rodina prošla...starší dcera mě ze začátku štvala, typická puberťačka,ale potýkala se s hodně hnusnýma věcma,takže jsem se do ní trošku zkusila vžít..Ellie vnesla do jejich rodiny světlo..udělala by pro ně první poslední a ten závěr mě tak strašně dojal...byla to naprosto skvělá knížka...nic takového jsem nečekala, slzné kanálky mi totálně vyschly a migréna z breku jede v plném proudu..doporučuji ke knize nakupit horu kapesníků a něco silného na nervy a bolest hlavy :D

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Jednoznačně nejlepší díl série.Na scénu přichází Ella,kterou Callum Royal vytáhl z chudoby,jelikož se stal jejím opatrovnikem,a přivedl do svého sídla z čehož jeho synové nebyli dvakrát nadšeni a byli odhodláni jí dělat peklo na zemi a ze začátku ji nenáviděli.Vzhledem k její minulosti si mysleli,že jejich otce využívá kvůli penězům a sexu (fuj). Chemie mezi Ellou a Reedem byla znát hned od začátku.Ze začátku mi to strašně připomínalo sérii Elitní klub králů (taková light verze ) .Hlavně ten počáteční trojúhelník Ella,Easton,Reed mi to hodně připomněl.Ella byla úžasná hrdinka-silná,charismatická,milující.Nebála se postavit bratrům Royalovým a pro ty,které miluje by snesla modré z nebe.I přesto čím si prošla to nebyla žádná fňukna a dokázala se se vším porvat.Reed- tajemný,žárlivý majetnický,sexy rváč,který “vládne” akademii Astor Park.Každá by ho chtěla získat pro sebe,ale jenom Ella si ho dokázala omotat kolem prstu.Ti dva se ze začátku strašně nesnášeli,ale postupem času si vytvořili pouto.Bohužel Reed měl až moc temná tajemství a proto se na konci stalo něco co mě strašně naštvalo a šokovalo.Narozdíl od dalších dílů,byl tenhle psán jen z pohledu Elly,což byla celkem škoda,protože by mě zajímalo,jak ten vývoj událostí bral Reed.