Nela.Rob Nela.Rob komentáře u knih

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Kniha, na kterou jsem náhodou narazila u tety v knihovně. Už po prvních pár stránkách si mě naprosto získala. Když jsem si jí přečetla hned podruhé, udělala na mě ještě větší dojem. Doporučuji!!
(Mimochodem, tetě jsem ji už nikdy nevrátila.)

Léto, jako když vyšije Léto, jako když vyšije Eliška Horelová

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat. Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Smyčka Smyčka Kodži Suzuki

Všechny tři díly mě naprosto pohltily. Četlo se to jedním dechem, napínavé, tajemné, vše, co jsem v danou chvíli hledala. Pro můj krátký útěk k "hororovému" (zase tak strašidelné to nebylo) žánru jsem určitě zvolila správnou trilogii.

05.04.2018 3 z 5

Spirála Spirála Kodži Suzuki