Říkal jsi mi Pampeliško

Říkal jsi mi Pampeliško https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65985/rikal-jsi-mi-pampeli-65985.jpg 4 43 6

Jana série

Desetiletá Jana se s láskou stará o své křečíky, želvy, ježka, užovku i prostořekého papouška Ferdu. Nejvíc miluje psa Lasii, který jí zachránil život. O prázdninách se Jana seznamuje na venkově s partou z jezdeckého oddílu, která ji mezi sebe přijme. Když pak Jana dostává za odměnu hříbě, je nejšťastnějším člověkem pod sluncem.... celý text

PetiJelinkova
09.12.2018 1 z 5

Jedna z mých prvních knih z dětství :)

Nela.Rob
05.04.2018 4 z 5

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

Ann98
25.03.2018 5 z 5

Tato kniha se mi ze všech čtyř dílů zdála nejhorší. Co se obsahu týče je nejrozsáhlejší a je psána poměrně poutavě. Neřeší se zde zatím žádná láska, kromě "dětského" oťukávání s Matějem. Příběh vypráví o dívce, jejímž hlavním zájmem jsou zvířata, a která se proto obklopuje kamarády se stejnými sklony. Díky knize jsem si uvědomila, že má-li člověk kamarády, je vše snazší.

EvikU.
08.04.2017 3 z 5

Četla jsem jako holka. Moc se mi líbila.

veronika9143
18.12.2015 5 z 5

Moc hezká knížka.Řeháčková prostě umí psát pro dívky :-D

en.bee
19.03.2015 5 z 5

Krásná kniha. Hodně o zvířatech :)