Šeptám sny do koňské hřívy

Šeptám sny do koňské hřívy https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139614/bmid_septam-sny-do-konske-hrivy-W3T-139614.jpg 4 29 4

Jana série

Jana je šťastná, že má vlastního koně, miluje své mluvící ptáky. Pro lásku ke zvířatům nevidí, co se děje kolem. Náhle zjistí, že doma není všechno v pořádku. Máma si našla přítele. Jana hledá útěchu mezi čtyřnohými přáteli. Život jí zkrášlí také záblesk první lásky. Zdroje: http://verarehackova.gsbrno.cz/ + http://www.knihcentrum.cz... celý text

Nela.Rob
05.04.2018 4 z 5

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

Ann98
26.03.2018 4 z 5

Druhý díl je o sto procent lepší (co se kvality týče). Jana tentokrát musí začít řešit i jiné problémy než jsou zvířata (např. rozvod rodičů,...). I přesto Jana miluje zvířata, všechen volný čas tráví u přátel v chovné stanici psů, kde má ustájeného i svého vlastního koně. Celkem zajímavé a poutavé čtení.

martina.culik
23.02.2017 5 z 5

V období dívčích románů a snech o koních patřila V. Řeháčková mezi mé nejoblíbenější autorky.

dexeded
19.07.2014 4 z 5

Mám ráda knihy od Řeháčkové a tahle mě taky nezklamala. ;)