Asi je to láska

Asi je to láska https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151406/asi-je-to-laska-151406.jpg 4 33 2

Jana série

< 4. díl

Janě jde na šestnáctý rok a bez koně a psa si neumí život představit. Ti dva jsou bezelstní, což se o lidech říct nedá. Kruté rozčarování jí připraví chlapec, kterého milovala. Když už se zdá, že opravdově může spoléhat jen na svoje čtyřnohé přátele, nachází spřízněnou duši a lásku tam, kde by ji čekala nejméně.

Nela.Rob
05.04.2018 4 z 5

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

Ann98
27.03.2018 2 z 5

Skvělé završení tetralogie. Nejlepší ze všech čtyř dílů tím, že hlavní hrdince je zde už šestnáct let. Už není tou malou holčičkou. Typický holčičí románek na jedno odpoledne, nechybí zde koně ani láska. Za mě spokojenost.