Dvě puberťačky na krku

Dvě puberťačky na krku

Hanka s Šárkou jsou dospívající sestry. Jejich matka to s nimi nemá vůbec lehké nejen proto, že je na výchovu dcer sama, ale též z důvodu jejich zcela rozlišných koníčků. Starší Šárka navštěvuje taneční kroužek, účastní se soutěží v tanci, ráda se pěkně obléká. Jejímu koníčku fandil zesnulý otec. Hanka zdědila po matce lásku ke zvířatům. Navštěvuje jezdecký oddíl, má svou partu. Obě holky prožívají své úspěchy, první lásky i zklamání. Přicházejí na kloub otcově tajemství, kterého obě považovaly za pánaboha. Zjišťují, že život vůbec není jednoduchý, jak se jim zdálo dřív a leckdy musí ze svých představ hodně slevit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30659/dve-pubertacky-na-krku-30659.jpg 3.929
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Nela.Rob

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

candy72
26.09.2015

Super!
Suzz, mě by se to zase z těch tanečních moc nelíbilo. Kdyby to bylo tak jak to píšeš, líbilo by se to zase pár více lidem, ale zase by to nemělo tolik fanoušků z hlediska koňáků. Každý má jiný názor :)

dark.ma93
06.08.2012

Na základce jsem to ráda četla :=)

Suzz
31.07.2012

Tím začátkem jsem se musela trochu prokousat, ale potom už super knížka :) Jen mě mrzelo, že to spíše nebylo z prostředí těch tanečních, ale bylo to hlavně o koních :( Já spíše tíhnu víc k tanečkům, takže by mě kniha bavila o trochu více :))

monula101
26.02.2012

Precetla celkem fajn cteni.