Kašlu na kluky

Kašlu na kluky https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95365/mid_kaslu-na-kluky-3SH-95365.jpg 4 25 4

Kašlu na kluky, takové heslo jsem razila ve svých čtrnácti letech. Motalo se jich kolem mě pořád plno. Žádný z těch podbízejících se neptal na moje city. Buď jsou ješitní a domnívají se, že jejich náklonnost samozřejmě opětuji, nebo se obávali pravdy. Já prahla po hudební kariéře a jezdectví, to byly moje priority. Na kluky jsem se necítila dost zralá.... celý text

Nela.Rob
05.04.2018 4 z 5

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

Oot
22.08.2016

Tato kniha je prostě úžasná .

Linu
12.07.2015 4 z 5

Nebyla to špatná kniha, taková oddechovka, kterou přečtete za chvíli.

petrisca
04.08.2013 4 z 5

Kniha je o dívce v mém věku, tak se mi tato knih líbila, protože skoro stejný příběh sem zažila i já i když trošičku jiný