natii-vanilkova natii-vanilkova komentáře u knih

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Mě se moc líbilo, skvělé popsané prostředí. Až jsem se necítila komfortně :D bylo to strašidelné. Mohu doporučit.

28.09.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Knížka byla víceméně v pohodě, hezky se četla, a bylo to zajímavé. Jen mě docela naštval ten "podvod" ze strany spisovatelky, o kterém tu už hodně z vás píše. V tu chvíli to asi fungovalo, ale po dočtení to spíš zamrzí, že spisovatelka používá takové laciné kamufláže. I tak v pohodě četba.

30.08.2021 3 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Jako knížka mě hodně bavila, ale od poloviny už jsem věděla, kdo za tím vším stojí, a ten konec mi přišel trošku moc přes čáru :D Jinak se mi líbila, jsem nenáročný čtenář :)

30.08.2021 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jelikož jsem velká citlivka, věděla jsem už podle recenzí, že si pobrečím. A taky, že ano. Konec mě prostě dorovnal.
Hlavní hrdinka Tate mi byla moc sympatická, taková obyčejná holka. Miles mě docela štval. Vadilo mi, že občas myslel jen na to jedno, a to i při docela nesmyslných situacích, kdy se hroutil na zemi a brečel.
Další věc co mě docela štvala, byly rozsáhlé sexuální scény, a to nejsem žádná cudná žena :D Ale kdyby tam toho bylo o něco méně, mé hodnocení by bylo vyšší. I tak jsem si knihu užila, a mohu doporučit. :)

30.08.2021 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Knihu jsem přečetla za 2 dny. Já tuhle spisovatelku prostě miluju. Každá její kniha je skvělá. Zajímalo mě, jestli hlavní hrdinka opravdu začíná trpět nemocí, nebo jestli to vše není jen v její hlavě.

30.08.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tohle byla jizda! Během čtení jsem se upřímně bála. Četlo se velmi dobře.
Hvězdu ubírám za to, že mi konec přišel trošku nereálný a přestřelený. Jinak moc fajn.

04.11.2020 4 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Moc fajn pohodové čtení :)

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Kniha mnohem hezčí než film. Stojí za přečtení:)

Koralina Koralina Neil Gaiman

Knihu jsem četla asi 8x, protože miluju ten příběh a tu atmosféru, kterou tato knížka pokaždé navodí. Hlavně v podzimních večerech. Já moc doporučuji :)

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha se skvěle četla, a až do konce jsem netušila kdo to udělal.

18.10.2020 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Nejspíš nejlepší thriller který jsem kdy cetla.

28.08.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Nejsem náročný čtenář. Mě se knížka moc líbila. :) Mám ráda autorčiny knihy snad všechny, tak mi bylo jasné, že se mi bude líbit i tato. :)

28.08.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha byla úžasná! Opravdu krásný příběh. Ke konci mě az mrazilo z toho, jaké hrůzy museli lidé prožívat v koncentračních táborech, a ke konci i slzička ukapla. Jedna z nejlepších knih které jsem četla!

19.04.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Hlavní hrdinka mi byla velmi blízká, protože sama trpím agorafobií, takže jsem s ní opravdu prožívala cely příběh. A knížka byla skvělá, konec jsem vůbec nečekala! Byla jsem celou dobu napjatá a cekala jak to dopadne. A 2019 bude zfilmována, Jupí

17.04.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Jedna z mých TOP knížek na kterou i po roce rada vzpomínám. DOPORUČUJI! Já se od ní nemohla odtrhnout :) a musím říct, ze po přečtení jsem na všechny chlapy koukala úplně jinak než predtim ????

17.04.2019 5 z 5