NADEI NADEI komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Po postupném čtení Carterových knížek jsem si myslela, že už mě ničím nepřekvapí. Omyl ! Další dech beroucí případ s dokonale brutálními vraždami - kam jen na to chodí ,není snad možné, aby se s takovými zrůdami setkal nebo snad existují ? Trošku všechny ty emoce a brutality vydýchám a budu pokračovat.Už mám celou sérii doma natolik jsem tomuto mistru detektivek propadla.

04.04.2019 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

HH čtu tak nějak na přeskáčku a Švábi byli malinko slabší i když mě Harry vždycky dostane svým surovým přístupem , jak k vyšetřování, tak ke svému životu.

31.03.2019 4 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Moje první setkání se sérií AKTA ENZO a hned takový nářez. S chutí se vrhnu na další knihu z této série.

26.03.2019 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Skvěle napsaná knížka, zatím nejlepší co jsem od CL četla. Prolnutost vyšetřování vraždy s dávno zapomenutými deníky z války je velmi čtivá a postupně odkrývá jeden smutný osud, který tragicky vypluje na povrch po 60 letech. Super čtení.

24.03.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Karin Alvtegen

Odpočinková detektivka, která se hezky se četla.

20.03.2019 3 z 5

Sedmé dítě Sedmé dítě Erik Valeur

Po přečtení 300 stránky jsem to vzdala, neměla jsem sílu se prokousávat dál.

18.03.2019 odpad!

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Peter May je skvělý vypravěč. Vyšetřování vraždy se prolíná s dávnou minulostí ostrova Lewis , vzpomínek na vyprávění ze starých deníků. Velmi povedená knížka.

12.03.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tak smutný, tak krutý, tak krásný, tak jiný je příběh z války vyprávěný samotnou smrtí. Naprosto úžasná knížka. Doporučuji!

04.03.2019 5 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Povedená knížka s napětím. Děj se odehrává v Africe, kde je skvěle vykreslená divoká příroda a boj o holý život, zároveň se v Bostonu rozbíhá pátrání po vrahovi, či divoké šelmě ? Nakonec přijde překvapivé rozuzlení.

25.02.2019 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Dokonalé čtení s brilantním závěrem.

21.02.2019 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Nebylo to špatné čtení, ale rozhodně jsem čekala víc.

14.02.2019 3 z 5

Dech smrti Dech smrti Arnaldur Indriðason

Moje první kniha tohoto autora a hned nadšení. Detektivka která pohltí a nepustí. Současnost a minulost se prolíná, na povrch vyplouvá bezcitnost, tyranství, násilí a zakopaná oběť. Vyšetřovatel Erlendur se ujímá případu i když sám má život plný beznaděje. Super !

08.02.2019 5 z 5

Prolitá krev Prolitá krev Åsa Larsson

Knížku jsem odložila - nebavila.

06.02.2019

Třetí dvojče Třetí dvojče Ken Follett

Velice zajímavé téma v oblasti genetiky a její zneužití napsané čtivou formou. Knížka se mi líbla a můžu jen doporučit.

05.02.2019 5 z 5

Děvče - Mé dětství a druhá světová válka Děvče - Mé dětství a druhá světová válka Alona Frankel

Holčička a její nešťastné dětství plné hrůz. Nechápe- nechce chápat, co se kolem ní děje za bezpráví a nelidskosti, myslí si, že tak to na světě má být. Velmi poutavě napsaná kniha. Doporučuji.

30.01.2019 4 z 5

Peklo v bažinách Peklo v bažinách Stephen Hunter

Dobře napsaná, čtivá a drsná. Rychle vtáhne do děje a nepustí, jen ten konec byl takový utahaný, ale jinak dobré čtení s dobrou tématikou.

23.01.2019 4 z 5

Tichý řezník Tichý řezník Manuela Martini

Slušný průměr detektivky, dobrý námět, ale chybělo jí dech beroucí napětí.

15.01.2019 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Já ty Carterovky miluju, ač jsou zvrhlé až musím někdy ty hrůzy vydýchat, než se opět ponořím do čtení. Bylo to šílené, zvrácené a velmi kruté. Na knížce je znát, že autor nakoukl do duše mnoho vrahů a proto je tak úžasně drsná a velmi čtivá. Za mě super drsné čtení , jen mě trošku mrzí, že musím dát jen 5 hvězdiček.Škoda, že není nějaká TOP hvězda. Doporučuji !

10.01.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělá jízda už od prvních stránek vás nenechá knížku odložit. Robert je sympaťák, který si na nic nehraje a jde tvrdě za svým. Čtivé, napínavé a drsné čtení - super !

06.01.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knížka se čte skoro sama při všech hrůzách, útrapách a boji o každodenní přežití. Svou sílu má kniha ve své opravdovosti člověka, jenž ho sám prožil. Doporučuji !

30.12.2018 5 z 5