Mudry Mudry komentáře u knih

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Musím říct, že poslední díl byl trochu slabší. Bezpochyby nejbrutálnější . Nicméně nespokojená rozhodně nejsem.

14.05.2022 4 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

První díl mě bavil, druhý ještě víc, tak jdu na třetí....

10.05.2022 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Ufff... Tak jen doufám, že pan Kotleta nemá doma tu skleněnou kouli.

03.05.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Perfektní....

31.03.2022 5 z 5

Musím se přiznat, že mě zarazil amatérský styl psaní. Jak už někdo zmínil v komentářích, tak trochu průměrná slohová práce. Pravdou je, že jsem knihu přečetla za jeden večer, protože jsem prostě chtěla vědět, co se z toho vyklube a jak to dopadne, nicméně jsem si užila až a jen třetí část , bohužel....

28.03.2022 3 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Za mě rozhodně nejlepší díl série.

23.03.2022 5 z 5

Ve jménu Metody Ve jménu Metody Juli Zeh

Mrazivý příběh sám o sobě, optikou dnešní doby pak ještě mrazivější.

20.03.2022 4 z 5

Dívky nalehko Dívky nalehko Iva Procházková

Naprostá spokojenost. Užila jsem si to.

01.03.2022 5 z 5

Muž na dně Muž na dně Iva Procházková

Televizní seriálové zpracování neurazilo, ale ani nenadchlo. Oproti tomu mě kniha velice mile překvapila . Souhlasím s ostatními, že by se to obešlo i bez astrologie, nicméně mě to nijak "nerušilo " .

26.02.2022 4 z 5

Dcera říše Dcera říše Louise Fein

Po prvních stránkách mi to trochu "zavánělo " červenou knihovnou a měla jsem obavy, že jsem tentokrát sáhla vedle. Mýlila jsem se. Je to neuvěřitelně čtivý příběh. Historicky samozřejmě nic nového ( snad jen pohled zase z jiného úhlu), nicméně optikou dnešní doby příběh snad ještě děsivější. Právě tohle vyprávění ukazuje, jak plíživě a nenápadně, aniž by si kdokoliv dokázal připustit jasnou odchylku od normálu , vše spěje k zvrácenému finále.

13.02.2022 5 z 5

Samotka Samotka Alexander Gordon Smith

Opět přečteno jedním dechem. Jak už to ale bývá i u filmů , málokdy druhý díl přebije ten první.

06.02.2022 4 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Nesbo je za mě prostě sázka na jistotu . Baví mě jeho styl psaní a je mi asi jedno o čem a pro koho píše. Vždycky mě to baví.

01.02.2022 5 z 5

Těžko hodnotit jako literární dílo. Jsou to drsná fakta podaná formou monologů . Neviditelné zlo. Těžké čtení.

28.01.2022 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Co na to říct ? Místy jsem se trochu nudila, jindy jsem se zase nedovedla odtrhnout. Možná sama nevím co chci, ale v minulém díle jsem měla Martina málo a tentokrát zase až moc. Některé jeho reakce mi nešly na rozum a to ,že už šlape na paty Chuckovi a Semirovi mě nutí další hvězdičku nepřidat.

14.01.2022 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Pokud budu srovnávat s prvními dvěma díly , nemohu dát víc než tři hvězdičky. Ačkoliv mě příběh nakonec maximálně zaujal, první cca půlkou jsem se doslova prokousávala.

09.12.2021 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Po pravdě si s hodnocením tak nějak nevím rady. Od PH jsem četla vše a hodnotit ve srovnání s předchozími knihami bych víc jak 2 hvězdy nedala, na druhou stranu bych pak musela "erotikonu" přidat šestou. Takže za tři, protože v podstatě souhlasím téměř se všemi stejně obodovanými komentáři. Měla jsem se asi na další kus těšit méně.

21.11.2021 3 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Remarque....

09.11.2021 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Tentokrát nemám co vytknout. Užila jsem si to moc.

09.11.2021 5 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Těžko posuzovat, když už nejste dítětem a od autora jste zvyklí na něco úplně jiného. Četla jsem to synovi a tomu se to líbilo. Pár připomínek měl, čemuž jsem přizpůsobila počet hvězdiček. Dáme si i další díl.

17.10.2021 4 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

A ted´ už mě má Masožrout lapenou a potřebuji další díl !!!

10.10.2021 5 z 5